Wpis z mikrobloga

6/52, stwierdziłam, że muszę zacząć umieszczać też grafiki potrzebne do pracy, a nie tylko robione pod siebie, bo tak to nigdy się nie wyrobię XD tutaj szkieletor inspirowany danse macabre, którego wymarzyłam sobie do zrobienia plakatu punkowo-metalowego festiwalu :)

#52rysunki #rysujzwykopem #rozwojosobisty #grafika
Pobierz
źródło: comment_1623585343n6jE6p6c85QTYNmAHWOFLM.jpg
  • 10
@Kien bo to był/jest super sprzęt za tanie pieniądze, doceniam ekran w sumie tylko dlatego, że mam paranoję i często dłubię elementy mniejsze niż milimetr. A iPada bym chciała by być mobilną i teraz leżeć na leżaku na działce przy ognisku a nie przed kompem w domu :) yep, zawsze i wszystko wektorowo, szlag mnie trafia jak sobie umyślę jakieś malowania i się babram w rastrze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lunaria: a masz może jakieś portfolio? chętnie bym zobaczył, idealnie jakieś bardziej komercyjne ilustracje. btw, na ipadzie słyszałem że procreate jest bezkonkurebcyjne, ale w nim chyba się robi rastrowo, chociaż w zeszłym roku powstała wersja illustratora dedykowana dla ipada
@Kien podeślę ci w wolnej chwili, ale na nim mam ogromne starocie bo nie mam kiedy usiąść i "uinstagramić do spójnego feeda" ostatnich 2-3 lat, więc w sumie wtedy kiedy zaczął mi się najlepszy pracowy okres. Najlepiej pytać czy coś robiłam, a wtedy zwykle wyciągam magicznie z dysku XD pod koniec czerwca powinnam się odrobić i usiąść w końcu do tego i do strony. Och tak, wszyscy moi ulubieńcy siedzą na procreate,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lunaria: tworzę wizerunki marek i czasem potrzebuje ilustratorów do danego zlecenia dlatego pytałem o portfolio :) generalnie jakieś ładne rzeczy którymi się można pochwalić ale bardziej "normalne" niż szkielety itp ;)
@Kien no właśnie dlatego potrzebuje spójnego feeda, bo zwykle się zajmuje grzecznymi, estetycznymi ilustracjami, pochwaliłam się szkieletorem bo dostałam zezwolenie na robienie w stylu, który lubię najbardziej XD także, jak w końcu stworzę swój profesjonalny wizerunek ( ͡º ͜ʖ͡º) to podeślę :)