Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@biuna: Ja jak jeszcze często stawałam "po drugiej stronie wenflonu" to czasem zdawały się klientki-histeryczki i straszna była z nimi jazda, ale powiem Ci szczerze że faceci też zgrywali twardzieli tylko do momentu w którym zaczynałam nakładać rękawiczki. :D
@blackvanilla:

Mam koleżkę który przekuł sobie suty i teraz ma jakieś takie wydłużone, ropą mu to podchodzi co jakiś czas bo zahacza tym i w ogóle dramat z tym jest. Ale on chodzi dumny jak paw i przy każdej okazji zdejmuje koszulkę. Nie rozumiem tego.
@vviktor_88: Jeśli podchodzi ropą to na jego miejscu szybciutko bym je wyjęła. Jeśli limfą - to akurat normalny stan, ale limfę od ropy dość łatwo odróżnić. A na świecie mało jest rzeczy obrzydliwszych niż zainfekowane i spuchnięte przekłucie. :x
@biuna: masz koleżankę, która ma kilkunastoletnie doświadczenie i jej nazwisko jest marką samą w sobie? to starych masz przyjaciół, chyba, że przekłuwają od 10 roku życia.

P.S. też mam koleżanki po kursach i z ''doświadczeniem'' ;) btw, kurs to nie wszystko, każdy może go odbyć i i tak źle robić.
@biuna: Nic mi nie odpadło, ani nie skrzywdziła.

to nie jest argument, że zostało to zrobione dobrze.

widocznie ludzie się nie znają i do niej chodzą. btw, jaka to koleżanka, jeśli można wiedzieć? podaj na priv jak nie chcesz tutaj. pytam z ciekawości, bo może kojarzę ;)