Wpis z mikrobloga

Mireczki, czy mógłby mi ktoś doradzić w wyborze roweru dla różowego, ponieważ ja kompletnie się na tym nie znam... Zrobiłem krótki research, poczytałem i wstępnie wytypowałem trzy modele, jednak trudno mi określić który z nich byłby najlepszy.
- Merida crossway 15-D
- Kross evado 4.0
- Unibike Flash EQ
Jeśli znacie inne marki/modele godne polecenia do ceny 2500zl, to będę bardzo wdzięczny za jakieś info.
#rower #rowery
  • 8
@hiperchimera rower właśnie ma być raczej wykorzystywany w celach rekreacyjnych. Zapewne 80% czasu będzie na nim jeżdżone po drogach asfaltowych, żwirowych, raz na jakiś czas może coś bardziej ekstremalnego. Zależy mi na tym żeby był to rower wytrzymały i trwały, który kilka a może i kilkanaście lat posłuży ( wiem że to tez zależy od formy użytkowania i od tego czy się dba o niego). Też fajnie by było jakby rower był
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oxxymiron: trekking będzie zapewne jeszcze cięższy, fajnie ze nie idziesz w pseudo MTB :-) generalnie to jak bym szukał czegoś na hydraulikach, reszta będzie podobna. Odradzam jedynie Shimano Tourney i tanie wynalazki od Microshift. Reszta według gustu. Bo rower ma też się podobać :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@oxxymiron:
W trekkingu będziesz miał dodatkowo oświetlenie (z prądnicy w piaście lub w najtańszych modelach z dynama, ale tych unikaj) , błotniki, bagażnik i pełną osłonę łańcucha.
@hiperchimera dzięki bardzo :D A jeśli chodzi o te ostatnią kwestię, to dla mojego różowego to jedyne kryterium wyboru ¯_(ツ)_/¯. Dlatego ja staram się wybrać coś jak najbardziej funkcjonalnego i odpowiedniego.