Wpis z mikrobloga

  • 2
#sharing #cccam #enigma2 #oscam #dvbt Czołem Mireczki z góry przepraszam za tagi ale totalnie nie wiem do kogo uderzyć w tym temacie. A więc pytanie dotyczy telewizji, właśnie kończy mi się abonament UPC i wspomniałem o tymznajomemu który zaproponował mi wszystkie odkodowane kanały TV za 50zł/mc warunkiem jest posiadanie odpowiedniego dekodera + anteny satelitarnej. Z tego co się orientuję to po prostu do dekodera przesyłane są klucze deszyfrujące czy coś takiego. Możecie mi powiedzieć co to jest i jak to działa i czy się opłaca za te 50zł? Widzę pod tagami, że od Chińczyków kosztuje to grosze więc zastanawiam się czy po prostu nie przepłacę.
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@HaSSaN: zobacz czy w bloku możesz zainstalować antenę sat. Alternatywą jest iptv. Koszt większy bo od 3euro (w teleelevidenie ale ciężko o rejestrację) do 4.8euro (w plusx) za PL kanały (full pakiet ok 200 kanałów) za miesiąc. Różnica jest taka że nie potrzebujesz dekodera(o ile masz Smart tv, w innym przypadku box kosztuje ok 150zl zamiast 600zl) ani anteny ale lepszego łacza internetowego(z własnego doświadczenia wiem że da się z
  • Odpowiedz
@HaSSaN: ani jeden ani drugi nie ma dwóch głowic, a który lepszy, no to co mam ci powiedzieć, że ten 2 razy droższy? no oczywiście że tak, samą funkcjonalność mają praktycznie taką samą, ale vu na pewno ma lepszy pilot
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Miecz12 Źle spojrzałem bo popatrzyłem na ten VU+ ZERO REV.2 DVB-S2 H.265 wi3c porównując ten i zgemma to chyba jednak ten zgemma będzie lepszy
  • Odpowiedz
@grzela52: nie, ale cena na hollex dalej jest, chociaż pewnie jeśli teraz by było dostępne to cena by poszła jeszcze bardziej w górę

@HaSSaN: Ja nic złego o zgemmach powiedzieć nie mogę, wiem że ludzie gadają że to g---o bo tańsze itp, ale tak jak mówię, poza samym pilotem, w użytkowaniu nie ma żadnej różnicy, a w razie czego, pilot zawsze można zmienić ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@archi3: A powiedz mi z doświadczenia mireczku czy 300Mb/s by wystarczyło aby spokojnie oglądać sobie 4k i ewentualnie grać na luzie w tym samym czasie na PC?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HaSSaN: szczerze nie gram już na kompie więc nie pomogę ale to pewnie zależy jaka gra. Ja sam mam 150Mb/s. Treści 4k w tv o których pisałem jest jak na lekarstwo. Głównie to stabilne 1080p
  • Odpowiedz