Wpis z mikrobloga

Widzę że gwintownicy to jednak ludzie niższej kategorii. Znowu cala gra #!$%@? netdeckeramj, tylko syndykat na trutkę, maszyny i nilfgaard standardowy. Wszystko czym life coach grał sobie na streamie. XD oni się nawet jednej karty nie nauczą zmienić xD

Gdzieś tam jeszcze pojawi się monster z sabatem ale z tym się nie da przegrać.

A no i super że jak zawsze nowe karty biją stare i karty za 4p robią już 9-10. Ten wyciągający nilfgaardowy mag który tworzy strażnika j wyciąga drugiego co zadaje 2p to już w ogóle niezly żart.

Te ostatnie patche zaczęly mnie już #!$%@?.

#gwint #gwent
  • 9
@KalekaMentalny: żaden z nich i tak nigdy nie trafi do żadnego turnieju bo poza talia trzeba mieć jeszcze skilla. A jak nie umiesz samemu stworzyć talii czy chociaż jej edytowac to znaczy że go nie masz. Zresztą sam life coach to stwierdził ostatnio na streamie że on się cieszy że jest tylu netdeckerow bo te gry są dla niego przewidywalne. Ale dla mnie takiego casuala granie na 20 gier 15x z
@daray89: gram codziennie rano jak idę na spacer z pieskiem po kilka gier, do pro ranka pewnie znowu dojdę ale nudzi mnie granie ciągle na to samo. Nigdy w żadnej karciance nie grałem cudzym deckiem, bo budowa talii to jest dla mnie najważniejsza rzecz w karciankach. Testowanie co działa lepiej itd. mam swoją talię na mróz która ulepszam/ zmieniam od roku chyba i nie dostałem w patchach jeszcze żadnej nowej karty
@skolfild: już to kiedyś mówiłem ale z przyjemnością powtórzę. Polecam grać turnieje bo tam jak nie chcesz grać na daną talię to sobie ją banujesz, a jak ułożysz wszystkie swoje talie pod jedną najpopularniejszą talię którą każdy będzie grać to masz wygraną w kieszeni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@skolfild: moim zdaniem w Gwincie brakuje dodatkowych trybów czy formatów gry.
Tryb Areny to obecnie chyba został porzucony a granie go bez nagród dla mnie nie ma sensu.
Brakuje urozmaicenia i sami deweloperzy to widzą bo np tryb specjalny zmienia się teraz co tydzień a nie co miesiąc.

A co do netdeckingu. Nie wiem czy należy mieć pretensje do kogoś że chce grać dobrym deckiem. Zawsze będzie coś mocniejszego w mecie
@skolfild o, a to nie masz już na rankedach tej przgietej talii z movementem, która dominowała na sezonowce dostępnej przez tydzień? XD

A bez złośliwości nie wiem na której randze, ale ja na pierwszej widziałem dużo różnych decków każdej frakcji. Samego syndykatu widziałem z kilka różnych wariantów nawet pod jednego lidera. Więc coz, mam trochę inne odczucia, zwłaszcza mając w głowie to, co działo się w takim lutym.