Wpis z mikrobloga

@SosPomidorowy: nope, po prostu nie mogłem w tym tygodniu się zbytnio skupić (jeszcze niby nie gonią mnie - Kanban ( ͡° ͜ʖ ͡°)), a chciałbym oddać to w poniedziałek i iść dalej z taskiem (bo to jest w sumie jego kolejna część tylko).
  • Odpowiedz
@SosPomidorowy ja mam mini biurko i na nim udalo mi sie zmiescic laptopa na podstawce chlodzacej, dwa monitory i pelnowymiarowa klawiature oczywiscie wraz z myszka to ja nie wiem jakie Ty miales biurko ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@darkfox: Z tego co pamiętam to właściciel mieszkania kupił najtańsze biurko z ikei i serio ten monitor się nie mieścił i tarł o ścianę (chyba nawet ślady rys na tej ścianie po wyprowadzce zostały xD)
  • Odpowiedz
@upadly: To była śmieszna sytuacja z zakupem tego monitora bo w tym samym czasie kolega kupił MSI również 34 cale w formacie UltraWide + curved (ale matryca VA), mnie jednak jakoś bardziej przekonywało IPS - po tym czasie jak korzystam z monitora stwierdzam jeden minus (ale to pewnie wina samej iiyami niż monitora) podłączając Xbox Series X nie byłem w stanie wymusić działania konsoli w 4k gdzie znajomy na tym
  • Odpowiedz
@mit-nick: Panie, ja sam własne browarki robię ( ͡° ͜ʖ ͡°) przed tym Argusem weszły Black Pale IPA + cydr domowej roboty, czasami lubię coś ze sklepu wypić bo mimo wszystko mocy przerobowej w domu mam na 20 butelek i wolę aby leżakowało niż żeby na raz wypić
  • Odpowiedz