Wpis z mikrobloga

Faceci są wielokrotnie wystawiani przez kobiety czasem bo trafił się lepszy kandydat a czasem dla zabawy. Są potwornie zakompleksieni przez chore wymagania dziewczyn na tinderze i zamknięci w sobie po tym jak zostali wyśmiani pisząc ile mają wzrostu. Są oceniani przez wady wyglądu na które nie mają wpływu. Najlepsze jest to że w tym sfeminizowanym kraju każdy to ma w dupie. Co z tego że dziennie średnio 12 mężczyzn odbiera sobie życie (dla porównania średnio 3 kobiety dziennie odbierają sobie życie). Nikt i tak nas nie usłyszy i nie spojrzy na to z naszej perspektywy lepiej jeszcze bardziej wcisnąć nas w ziemie. Jakie problemy na tinderze mają kobiety? Którego z 99+ facetów wybrać. A może kilku? Jednorazowo przekonały się jak to jest być w naszej skórze i już afera na cały kraj? Serio? To jest to równouprawnienie? Że kobieta może pluć a my mamy siedzieć i udawać że pada deszcz? Sam zostałem wystawiony 7 razy zanim przestałem korzystać z tindera. Nie ma nic złego w wystawianiu kobiet z chorymi wymaganiami w opisie i nie zmienie zdania. One mogą nie golić nóg łoniaków i pach do tego mieć nadwagę mówiąc że są body positive a my mamy starać sie dla nich wyglądać jak apollo? Co tu się #!$%@?? Kiedy faceci stali się takimi popychadłami? Żyjemy w czasach gdzie kobiety zarabiają potężne pieniądze zwyczajnie za prace w sex biznesie i mało tego teraz ta praca jest gloryfikowana i kobiety mówią o swoim piekle? Dziewczyny z mojej klasy już mają sponsorów i piszą na instagramie jakie to nie są zaradne. Jeżeli to jest dla nich piekło to nie ma słów na to gdzie my jesteśmy... #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow ##!$%@?
  • 5