Wpis z mikrobloga

Oni już wygrali!
Walić bramki, wyniki, procent celnych podań... Oni są drużyną!
W czasach kiedy hieny polują na jak najlepsze zdjęcie drużyna zasłoniła swojego przyjaciela w trakcie ratowania jego życia, nie mogąc inaczej mu pomóc. Jedni ze łzami w oczach, inni odwracając się, ale byli przy nim!
Kjaer podbiegł pierwszy, naturalny odruch: pozycja boczna ustalona - nie miał pojęcia, że mimo otwartych oczu Eriksen był już nieprzytomny, sprawdził czy język go nie dławi. Minutę później była koło niego ekipa ratunkowa.
PRAWDZIWY KAPITAN!
Kjaer pocieszał i uspokajał także wraz ze Schmeichelem żonę Christiana. Tak działa drużyna, tak działają przyjaciele.
Nie działają na mnie durne argumenty "specjalistów": "dlaczego karetka nie wjechała na płytę?" - minutę po upadku Eriksena był koło niego ratownik z plecakiem defibrylacyjnym!
Kibice po udanej defibrylacji wstali i bili brawo, jedyna opcja by uhonorować Christiana i ratowników!
Ktoś przytomnie zdjął zza bramki fińską flagę by takze zasłonić akcje ratunkową!

Jestem dumny z Duńczyków i życzę każdemu takiej odwagi, takich przyjaciół i takiej wewnętrznej siły by stać metr od swojego przyjaciela który walczy o życie!

DE RØD-HVIDE!!!!!

#mecz #euro2020
yanecki - Oni już wygrali!
Walić bramki, wyniki, procent celnych podań... Oni są druż...

źródło: comment_1623533825ACoZGOz4ceI4Vx9UXUzHYg.jpg

Pobierz
  • 17
@yanecki mam 29 lat, moje pierwsze wspomnienia z piłką które pamietam to mundial 98', powiedzmy że od tamtej pory interesuje się, gram i oglądam piłkę nożną. To co wydarzyło się dzisiaj zapadnie mi w pamięć już do końca mojej przygody z piłką. Z jednej strony jestem szczęśliwy że wszystko skończyło się dobrze, ale z drugiej jest mi w #!$%@? smutno. Jako fana dotknęło mnie to strasznie.
@xcvw1: Media w tych czasach to hieny które są w stanie pokazać wszystko aby tyllo zwiększyć oglądalność. Nie było wiadomo czy Eriksen przeżyje. Czy naprawdę miliony ludzie miałby oglądać jak człowiek umiera na boisku? Owszem w internecie można zobaczyć duże drastyczniejsze nagrania, ale to nie znaczy, że transmisja która idzie na żywo na cały świat musi coś takiego pokazywać.
Kiedy już było wiadomo, że Eriksen walczy i życie to absolutnie realizator