Wpis z mikrobloga

#przegryw ogólnie nie popieram i nawet pogardzam lekko to co zrobił wykopek wam ale ja nie mam tyle siły Żeby kogoś wyzywać,tutejsza atmosfera jest bardzo toksyczna nawet sami siebie wyzywacie i hejtujecie pod jednym postem połowa z was przyznała się do peklowania i jakoś to poszło w niepamięć ze Bordas peklował to nic nie zmienia a mi jest przykro ze tu siedzę bo jestem mega wrażliwy i szkoda ze zmarnowałem sobie życie tak na prawdę o wiele łatwiej i prędzej byłoby mi się #!$%@? niż cokolwiek naprawiać,tym tagiem powinna się jakaś organizacja zająć bo blackpill to prawda ale to nie żadne „oświecenie „ tylko choroba psychiczna pacany ehh @WykopekBordo
1:0
  • 8
@Yakuzak2115:

sami siebie wyzywacie i hejtujecie pod jednym postem połowa z was przyznała się do peklowania i jakoś to poszło w niepamięć ze Bordas peklował to nic nie zmienia


Przestań powtarzać propagandę oszusta, nie chodzi o to, że peklował, tylko że kłamał w tej, jak i w wielu innych kwestiach. Okulary zakładał specjalnie do strimów, na pewno jest wyższy niż twierdził, bo widać to na strimie ze sprzątania z kuchni. Jak