Wpis z mikrobloga

@Abaddon84: przez porównywarki online nie, możesz sprawdzić żeby mieć rozeznanie plus, minus. Poszukaj sobie natomiast na fejsie doradców kredytowych z okolicy, napisz do trzech, czterech, przedstaw im sytuację i oni coś tam wymyślą. Wszystko zależy jaką masz zdolność, jak długo masz zamiar go spłacać, czy chcesz go nadpłacić itp. itd. Na wielu grupach budowlanych ludzie sobie wzajemnie kogoś polecają, ale warto też obadać ich jeszcze w necie.
@Abaddon84: możesz iść do doradcy kredytowego który wybierze dla Ciebie najlepsza opcje.
Ja wiele lat się zajmowałem zawodowo kredytami - mogę podpowiedzieć - ale od początku roku już nie śledze tak branży - możesz odezwać się do mirka @kozerus który wybierze dla Ciebie najlepsza oferte
@Abaddon84: ja bym pytał mimo kwoty. Dobry doradca może wyszukać i ułożyć kredyt pod Ciebie. Powiesz mu jak widzisz harmonogram spłaty itp. wtedy np. jeżeli prognozujesz że będziesz miał gotówkę za rok/ dwa to nadpłacisz go, albo spłacisz bez prowizji. Przy 50k i dobrym planie to może być kilka k zł na plus. Warto się schylić.