Wpis z mikrobloga

Wiecie skąd ten ból dupy o to?

Bo dotknęliście dogmatu który był święty, kobiety to trzeba szanować (bo tak, bo im się należy), stąd natychmiastowa reakcja grupowa bo wiedzą, że jeśli dadzą wyrolować jedną ze swoich cała reszta jest wtedy podatna na to, ich szyki zostały rozdarte, trzeba w popłochu reagować aby bańka wartości jaką nadmuchały przez ostatnie dekady nie pękła.

PS. Każdego dnia tysiące facetów jest wystawianych/catfishowanych, wszyscy się do tego przyzwyczaili

#p0lka
#blackpill
#przegryw
  • 12
w ktore niby? te naprawde ladne i tak nie beda mialy problemu a te brzydkie i naiwne dalej beda sie lapac na fake chadow xD przeciez te wystawione laski to nawet nie sa 5/10 to sa jakies smoki 2/10


@Fighter_forGlory: Mi nie chodzi o łapanie na noc czy nie lecz przebicie bańki spekulacyjnej, że te 5/10 grube, z wachlarzem umiejętności który można podsumować "leżeć&pachnieć" są niby warte Chada i to MINIMUM.
@YouCanCallMeBillieGates: teoretycznie brzmi niezle ale w praktyce jak laska jest na tyle glupia i naiwna aby nabrac sie na fake chada to nie ma dla niej ratunku i zadnych wnioskow nie wyciagnie, ba jeszcze bardziej sie nakreci skoro wyszlo teraz ze to incele sie pod nich podszywaja i wytworzy sie w nich taki syndrom meczennika - "w sumie nalezy mi sie chlop 10/10 bo prawdziwy chad bedzie dla mnie mily, a