Wpis z mikrobloga

Jak to mozliwe,ze mnie kilka lat temu urzad skarbowy scignal za bodajze z 30 aukcji, gdzie mialem najwiecej zarobilem na dwoch motorynkach z dziecinstwa i musialem placic od tych aukcji podatek, bo kase jeszcze zarobilem na starych radiach itd a kuc ma ponad 1000 aukcji wystawionych i sie smieje, nie kumam tego, dosyc ze musialem placic to jeszcze sie tlumaczyc
#axeliocontent
  • 3
  • Odpowiedz
@SanczoPansa89: pewnie czekaja na moment aby mu zrobic kumulacje. Watpie, ze ma uklady od znajomosci z kononem i korwinem.

Tutaj jest niezly debilizm bo Ty pewnie miales to ponad ten wyznaczony okres posiadania, natomiast k00cyk handluje jak januszex bez dzialanosci, nagrywa na siebie filmiki ,,a to na handel leci zaraz" czyli leci w kulki.

Ogolnie smierdzi mi podejrzanie ta otoczka wokol niego bo za duzo jest pytan bez opowiedzi.
  • Odpowiedz
@SanczoPansa89: @Bananowy_Kochanek: On to płaci pewnie normalnie rozliczając się rocznie z dochodów, ja tak robie i mam gdzieś z ~20 aukcji wystawionych choć boję się że stwierdzą, że działalność powinienem otworzyć tylko "zarobków" to by chyba na 2 miesiące ZUSu nie starczyło bo mam zawyżone ceny specjalnie by tylko na boku dorobić trochę a nie hurtowo latać na pocztę i wysyłać.
  • Odpowiedz