Wpis z mikrobloga

Wczoraj GameStop stracił ponad $80 na akcji, więc pora przestać udawać, że wszystko jest w porządku, i przedsięwziąć stanowcze kroki. Wołam pana Jacka Sasina posługującego się pseudonimem @Zadymiarz_PL żeby rozpocząć negocjacje - musimy dowiedzieć się czego żąda w zamian za sprzedanie wszystkich swoich akcji GameStopu. Widząc jego poprzednie inwestycje nie sądzę żeby miał duży kapitał, nie zdziwiłbym się gdyby wziął chwilówkę na zakup jednej akcji GameStopu, a jeśli to prawda, to możemy z całą stanowczością potwierdzić, że do końca przyszłego tygodnia cena GME zejdzie do zera i firma zbankrutuje. Musimy go przekonać, żeby użył swojego niezwykłego daru w jakimś słusznym celu - dobrym pomysłem mogłoby być kupienie po jednej akcji każdej strategicznej chińskiej firmy, w ciągu miesiąca to komunistyczne, totalitarne g---o przestałoby istnieć

Jeśli jednak się mylę, i Jacek Sasin nie jest Zadymiarzem, to bardzo chciałbym zobaczyć co by się stało, gdyby jeden z nich otworzył na jakiejś firmie krótką pozycję, a drugi, na tej samej firmie, długą. Czy spotkanie się tych anomalii doprowadziłoby do niekończących się boczniaków idealnych do kręcenia kółeczek, czy może do przegrzania się symulacji i końca świata?

(Zadymiarz mam nadzieję, że nie obrazisz się na mnie za te heheszki i w formie zemsty nie będziesz szukać sposobu żeby jakoś we mnie zainwestować, albo kupić jedną akcję mnie, to nie jest dobry moment żebym zbankrutował ( ͡° ͜ʖ ͡°))

#gme #gielda #heheszki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach