Wpis z mikrobloga

@mmamia: też dziś cały dzień mnie rozkłada, jakieś 38 stopni. Chyba lata nie miałem gorączki, dziwne uczucie xD najgorsze ze rano wziąłem paracetamol I nie wiem czy mogę brać aspiryne bo jednak ona mi bardziej pomaga
@Ashtar: wszystko mnie boli, plus ręka to już nie wspomnę nawet. Rano nawet wymiotować mi się chciało ale przeszło

@ponerLokej: ja dopiero wezmę paracetamol, bo nie miałam. Wydaje mi się, że lepiej się czuję jak zjem coś. Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja się męczę ;)
@mmamia: no to jest taka dziwna gorączka. Bo zawsze ja kojarzę z tym, że nie chciało się jeść, jakieś rozkładają e zmęczenie itp. A tu po prostu czuje jak moje ciało bucha gorącem i senność cały dzień, plus ból ramienia :)
@Ashtar: Będzie dobrze, moja matka po pfizerze też cały dzień gorączka 38st, a na następny dzień wstała rano jakby nigdy nic. Ja właśnie wzięłam paracetamol, zobacze czy coś da
@ponerLokej: może nic cię nie boli bo wziąłeś paracetamol, mnie boli wszystko, nawet twarz, a rano czułam się jakby mnie ktoś pobił. Dam znać czy ten paracetamol pomaga
Ja miałam szczepienie 2 dawką moderny wczoraj po 13, w nocy praktycznie nie spalam. Wszystko mnie boli, najgorzej plecy i biodra. Dzisiaj cały dzień dreszcze i gorączka, posypiałam parę razy po 30 min. Paracetamol w maksymalnej dawce niewiele daje ( gorączkę zbił ale ból pleców jest nie do zniesienia). Wzięłam teraz nurofen i spróbuje jednak zasnąć.
@leshniak: coś koło północy… Gdybym nie zmierzyła to bym nie wiedziała że mam, bo generalnie w nocy bardziej doskwierał mi ból pleców. Dopiero rano jak doszły dreszcze to ta gorączka stała się bardziej odczuwalna