Wpis z mikrobloga

Tak oglądam filmiki z nocnych premier Diablo III w Polsce. Jakie ludzie potrafią robić bydło to po prostu nie mogę tego zrozumieć. Nie wiem czy to zalezy od organizacji danego sklepu czy od samej mentalności mieszkańców okolicznych Empikow, czy Saturnów ale w większości wypadków robili oni taką siarę, że szkoda gadać. Jednie jakoś kulturalnie odbyło się to chyba we Wrocławiu. IMO jestem zdania, że podobnie będzie z GTA V.

Dlatego beka z wszystkich, którzy nie potrafią poczekać kilkunastu godzin więcej na premierę GTA V (preorder) i lecą jak #!$%@? na nocne premiery, by tam dosłownie WYWALCZYĆ sobie swoją kopie gry.

#przemyslenia #bekaztypow #gtav #gta5
  • 3
  • Odpowiedz
@M4lutki: będzie gorzej biorąc pod uwagę szersze spektrum klientów jacy się to grą zainteresują. Tak jest zresztą ze wszystkim podobną trzodę widzialem w Macu bo Big macki za 5 zł. Mnie to i tak nie dotyczy, bo komp za słaby. Ale jak sobie kupię konsole albo kompa (trza pomyśleć) to będzie uczta na 2 tygodnie i mafia 2, gta IV i V pewnie już po bardziej ludzkiej cenie
  • Odpowiedz
@M4lutki: byłem na premierze Diablo 3 w Warszawie, było spoko, rozmawiałem z kilkoma osobami znajomymi i nieznajomymi... ale najgorsze się zaczęło jak impreze zaczął prowadzić Figurski... takie osoby się do tego po prostu nie nadają, miałem wrażenie, że on czuł pogardę do innych...
  • Odpowiedz
@Dreszczyk: W Warszawie to z tego co wiedziałem to też nieźle to zorganizowali, ale to było duże show. Mi tutaj rozchodzi sie o takie czekanie przed jakimś empikiem w pomniejszych miastach i pchanie się łokciami, żeby tylko dorwać ta #!$%@?ą gre :D
  • Odpowiedz