Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ale se #!$%@?łem 1h 45 minutowy trening

Ale jestem zadowolony z tego treningu. Szczerze mówiąc wolę taki powolny trening, gdzie robię se co 3-4 minuty 75% z możliwych powtórzeń aniżeli taki godzinny, gdzie co dwie minuty robię powtórzenia i po trzech, czterech seriach robię już tylko 30% z moich początkowych możliwości. To tak demotywuje, gdy jestem w stanie zrobić z 12 podciągnięć, a po trzech seriach robię już ledwo pięć powtórzeń. A teraz elegancko i po chyba siedmiu seriach nadal mogłem zrobić dziewięć powtórzeń (ʘʘ)

#trening #kalistenika #silownia #chwalesie
  • 20
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst:

gdzie co dwie minuty robię powtórzenia i po trzech, czterech seriach robię już tylko 30% z moich początkowych możliwości.


Generalnie to w tym też nic złego nie ma. Ja tez mam tak, że w pierwszej serii podciągnę się z 12 rqzy a w trzeciej juz z 5-6 max ;) to nomalne
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: siedem serii po dziewięć? to ja tyle czasu ćwiczę i robię teraz 5x5 podciągnięć XD jeszcze robię chin ups 3x5 ale to już ledwo XD
muszę zrzucić na wadzę bo nie podoba mi się ta ilość podciągnięć jak robię
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hardgainer: ile ćwiczysz i ile ważysz i przy jakim wzroście? Ja trenuje dość nieregularnie od prawie dwóch lat. W zimę miałem dość sporawą przerwę i teraz se wróciłem do regularnego trenowania od jakiegoś miesiąca. #!$%@? co drugi dzień i jest gituwa. Obym w tym wytrwał bo trzeba robić formę xd
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: a czujesz przy tych podciągnięciach najszersze? mi już po ośmiu podciągnięciach strasznie puchną przedramiona i trochę najszersze i kolejne 8 powtórzenie wchodzi ciężko a o trzeciej serii po osiem mogę tylko pomarzyć XD dlatego teraz sobie rozbiłem to na 5x5 żeby ładniej wchodziły te podciągnięcia.
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: mój max to 26 czystych pulli, ale już ponad 2 lata nie robię maxow w treningu. Bazy raczej już raczej nie robię w ogóle, ale jak się zdarzy to najfajniej podchodzi mi jak robię 10 rodzajów pulli po 10 powtórzeń. Praktycznie zero szans na przeciążenie, albo kontuzję, a naprawdę można sobie #!$%@? fajnie spuścić xD
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: jedynie muscle upy z ciężarem 1-2x w tygodniu. Tak to baze odpuściłem w ogóle. Front lever/planche/handstand/dynamika. Ale trochę człowiekowi brakuje takiego #!$%@? konkretnego, bo to nie to samo xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@azertyazerty: jedyny problem jest taki, że zabiera to więcej czasu ale jak ktoś go ma to czemu nie. Ja na razie korzystam z tego dobrodziejstwa czasowego ale jak się zaczną studia, do tego praca to już nie będzie tak kolorowo xd
  • Odpowiedz