Wpis z mikrobloga

Dobra powoli mi się kończą zapasy premixów sprzed akcyzy. Czy robienie samemu jest jeszcze w ogóle opłacalne? Czytam sobie na stronie sklepu gdzie zawsze zaopatruje
longfil - 20-30zł (tu wiadomo zależy od producenta)
szot - 10zł
baza - 5zł
Jak rozumiem nikotyny i aromatów bez akcyzy legalnie się nie kupi chyba, że komuś chce sie ryzykować sprowadzanie przez granicę. Nie chce mi się jakoś specjalnie szukać ale widzę zestawy gliceryna i glikol z przesyłką z allegro za 2l 70zł czyli jakieś circa about 2zł czyli #!$%@? się z mieszaniem, a zostaje 3zł w kieszeni
#vape
  • 6
@KrzysztofSuchodolski: Co ty gadasz xD. Oszczędność jest w ciul wysoka. Chyba że podstaw matmy nie czaisz. Nawet kupując shoty normalnie oszczędzasz znacznie. Cena aromatu - 10 zł, aromat wystarcza średnio na 150-200 ml. Nie wiem jak jest z bazami w większości sklepów nie do kupienia bo nie wiadomo czy wgle można legalnie sprzedawać to bez akcyzy (nie można raczej).Więc imo z 2 shotami 100 ml wychodzi cię 25 zł z groszami
@KrzysztofSuchodolski: Baza optymalna Edym 4,90 była za 50 ml. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cena z czapy z tymi 70 zł. Nabijaj siano temu złodziejskiemu państwu jak tak sie bronisz przed kilkoma minutami "ciezkiej pracy" i użycia strzykawki xD