Wpis z mikrobloga

Szanuję za akcję z tinderem, naprawdę. Jestem chadlitem, udało się coś w tej loterii genetycznej ogarnąć, wzrost, brodę. Reszta to cięęęęężka praca nad sobą i mnóstwo pieniędzy wpompowane w to aby wyglądać jak najlepiej. Pracę mam niezłą, oskarkowe osiedle, po 30. Generalnie używając tindera mogłem dzień w dzień mieć nowe spotkanie. Wciąż mając to wszystko i celując tylko w 8-10/10 udawało mi się zdobyć 50%. No i nawet mając to wszystko, te wszystkie #p0lki zawsze chciały coś więcej. Bo jeżeli już mają chadlite'a to można wyżej. Wyobraźcie sobie teraz, że jeżeli mocno ogarnięty facet ma problemy, to co dopiero cała reszta, przecież to co one mi mówiły o facetach, to jak traktują mężczyzn, jak ich obgadują, i to absolutnie bez wyjątku, czy 18latka, czy 25latka, czy głupsza, czy mądrzejsza. Zero #!$%@? litości. Mam porównanie do julek sprzed 10 lat i uwierzcie, kiedyś było lepiej. Teraz mózgi są tak wyprane tiktokiem, instagramem, że jedyne co się liczy to chad z fejmem, wtedy puszczają im hamulce, a tylko dlatego, że tych chadów nie ma tak dużo, a julek coraz lepszych przybywa i rodzi się problem. One nigdy nie będą zadowolone, jeżeli jakiś ultra bolec nie przewiezie ich mercem, nie da adrenaliny i nie zerżnie gdzieś za miastem traktując jak gówno. Dlatego popieram akcje, najbardziej w sieci krzyczą paszczury tak naprawdę, bo reszta ładnych julek wie, że w sumie taka prawda, one nawet już się z tym nie kryją. Na koniec wysrywu powiem jedno, nie istnieje miłość dla biednych i brzydkich ludzi, którzy mają pociąg do piękna. Możecie tylko stać się bogaci, naprawić co #!$%@?ła genetyka i ruchać julkowe #!$%@? za kasę. Jeżeli jednak coś tam wyglądajcie, to warto zostać chadlitem chociaż dla tych 50% julek, jednak ruchać też się chcą. Ale zawsze już będziecie czuć oddech chada na plecach, to niekończąca się rywalizacja, nerwy. Niestety, tak wygląda ten #!$%@? świat i śmieszą te opowiastki normików którzy myślą, że wiedzą coś o życiu. Gówno wiecie, prawda jest brutalna.

Na koniec, gdyby ktoś chciał spróbować się chadliteować, ma powyżej 175, brodę i jest w stanie #!$%@?ć, to zapraszam do rozmowy na pw. Doradzę. Pomogę.

#przegryw #tinder
  • 22
@muchmuchmuch:

nie istnieje miłość dla biednych i brzydkich ludzi, którzy mają pociąg do piękna

To jest prawda absolutna, to jest prawda którą wielu ludzi nie jest w stanie zaakceptować i łudzą się że natura jest inna. Natura jest właśnie taka, że wygrywają najlepsze geny i zasoby. Tak jest u wszystkich gatunków zwierząt. Tak jest u ludzi. Można się z tym pogodzić i przestać żyć w goryczy i poczuciu bezsilności/niesprawiedliwości. Takie jest