Wpis z mikrobloga

Tak jak pisałem niedawno o zamiarach na nową serię, tak nie spodziewałem się, że tak szybko ją zacznę. Przy czym zaznaczam, że seria #makewidzewgreatagain się nie kończy. Cel pięciu sezonów pozostaje, ale tę serię mogę prowadzić równolegle.
A więc zaczynamy Random FM! (#0) (nazwa pewnie mało chwytliwa, wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Zasad i ograniczeń raczej sobie nie dawałem, jakoś nigdy nie rajcowało mnie narzucanie zasad, chociaż może kiedyś tak zrobię... (chyba że przyjdę do klubu który będzie miał daną politykę transferową typu Athletic Bilbao)
Przechodzę do sedna i spieszę z wyjaśnieniami co oznaczało zdanie: "Właściwie początki nowej kariery nie będą tak do końca zależały ode mnie".
Spośród 5 kontynentów (chyba że liczymy Oceanię to 6) losuję jeden. Po wylosowaniu kontynentu losuję kraj w jakim się znajdziemy. Z Azji mamy do wylosowania ligę spośród 20 topowych państw azjatyckich, plus jedna domyślna. Z Afryki też 20 państw, z Europy top 30 + 7 domyślnych, z Ameryki Płd. 10 państw, z Ameryki Płn. 20 państw, z Oceanii 4. Wychodzi na to że możemy wylądować w jednym ze 107 krajów (w tym Korei Północnej). W momencie pisania posta mój komputer przetwarza dane ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ale żeby było ciekawiej to uznałem, że jeżeli w danym kraju są 2 ligi lub więcej, to losuję po raz kolejny. Kwestię doświadczenia piłkarskiego i licencji, też pozostawiam kołu fortuny.
Oczywiście, jeżeli będzie możliwość robienia kursów, będę je robić.
Co do zmiany klubu w którym będziemy pracować, to możemy pójść tam gdzie nas nogi poniosą, i tak w kółko.
Wiadomo, celem nie będzie zmienianie klubu co 3 miesiące albo coś, chyba że dostanę lepszą ofertę, albo nie będę miał żadnych perspektyw, nie chcę też siedzieć w jednym klubie nie wiadomo ile.
Ciekawi wyników losowania? To już mówię jaką drogę wskazało nam koło fortuny.
Egzotycznie i ekskluzywnie - Katar, Qatar Stars League.
Klub - Al-Ahli.
Licencja - tutaj trochę naciągnąłem to losowanie, bo na początku wylosowało mi najwyższą możliwą, i obawiałem się że może być zbyt łatwo, więc kolejny raz odpaliłem koło fortuny i tym razem wylosowało mi kontynentalną licencję C.
Doświadczenie piłkarskie - zawodowiec (poziom krajowy).
Jako że ten wpis to tylko wstęp, to powiem, że przed startem sezonu czeka mnie dużo pracy, żeby skompletować w miarę przyzwoitą jedenastkę, wraz z ławką rezerwowych, z naciskiem na ławkę rezerwowych. Bo zawodników na ławce mamy aż 4 zawodników ( ͡º ͜ʖ͡º).
W tym wpisie to na tyle, niewykluczone, że jeszcze dzisiaj pojawi się już wpis o samym sezonie. Stay tuned ( )
#footballmanager
  • 2