Wpis z mikrobloga

#ecpu #lowcypedofili
Nie będę pisał wypracowania na 1000 słów. ALE, ostatnio pisała do mnie 14-latka, która mnie namawiała na spotkanie w wiadomym celu. Żeby nie było, uważam, pedofilia jest czymś obrzydliwymi, nie akceptowalnym i powinna być karana bardzo surowo. Pisałem z nią tylko dlatego, że chciałem się dowiedzieć na ile jest w stanie się posunąć, nie nakłaniałem jej do niczego, ani nie proponowałem. Każda interakcja była inicjowana przez nią, co dalo mi do myślenia. Poprawna pisownia, rozbudowane zadania, interpunkcja, brak błędów Ortograficznych. Jakby nie 14-latka... Domyśliłem się o co chodzi, zakończyłem "znajomość", ale teraz żałuję, ponieważ mogłem zrobić screeny, umówić się i zgłosić do prokuratury możliwość popełnienia przestępstwa. Domyślam się, ze to byli ci słynni łowcy pedofili, którzy w moim mniemaniu dokonują przestępstwa, nakłaniając do niego. Proponują różne rzeczy, których nie przytoczę, z wiadomych przyczyn, ale 14-latka nie w głowie takich rzeczy. Mam w rodzinie kilku nieletnich, wiem jak dzieci się zachowują. ( nie piszcie, ze nie wiem, ze dzieci sa inne itp. Darujcie sobie). Jest na to Paragraf i następnym razem zamierzam to zgłosić. DO HEJTERÓW: powtarzam, pedofilia to czyn haniebny, obrzydliwy, odrażający, nie akceptowalny.
szybciutki - #ecpu #lowcypedofili 
Nie będę pisał wypracowania na 1000 słów. ALE, os...

źródło: comment_1623269215EcId419hChu0QTgGw6ZSDk.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
nie się posunąć, nie nakłaniałem jej do niczego, ani nie proponowałem. Każda interakcja była inicjowana przez nią, co dalo mi do myślenia. Poprawna pisownia, rozbudowane zadania, interpunkcja, brak błędów Ortograficznych. Jakby nie 14-latka... Domyśliłem się o co chodzi, zakończyłem "z


@szybciutki: Na jakim czacie ?
  • Odpowiedz
Właśnie dlatego większość z tych ich wielkich pedofilów dostaje dozory. Ciężko w świetle prawa mówić o przestępstwie skoro gość nie pisał z nieletnim. Również uważam, że pedofilia to największe #!$%@?...... Ale każdy średnio rozgarnięty adwokat uwali to na pierwszej rozprawie
  • Odpowiedz
@Serzie100: losuje się, ale jak wpiszesz np. Miasto, wybierasz przedział woekowy, płeć i mozesz napisać do konkretnej osoby. "Ona" Do mnie napisała sama i byla z okolicy gdzie mieszkam, wiec wybrała opcje szukania konkretnych ludzi z okolicy.
  • Odpowiedz