Wpis z mikrobloga

Runda 911
Warmińsko-mazurskie zmierzy się z mazowieckim
Zalewo vs Tłuszcz

Gospodarka:
Zalewo - Obecnie miasto jest ośrodkiem handlowo-usługowym z rozwiniętym przemysłem (głównie drzewnym i metalurgicznym) i dużymi zasobami rolniczymi.

Tłuszcz - Znaczący węzeł kolejowy. Od czasu otwarcia Kolei Warszawsko-Petersburskiej w 1862 r. aż do czasów współczesnych duża część mieszkańców Tłuszcza była zatrudniona w branży kolejowej. Obecnie kolej jako źródło utrzymania odgrywa coraz mniejszą rolę.

Głosowanie do 10.06, do godziny 21.20

Nie bierzemy jeńców i plusujemy! Bitwy na poduszki, zgryźliwe komentarze, międzymiastowe waśnie i wyciąganie stereotypów podczas głosowania mile widziane!
Tabela rozgrywek

Tag do obserwowania lub czarnolistowania - #herbymiastpl
#pytanie #ankieta #glupiewykopowezabawy
FuczaQ - Runda 911
Warmińsko-mazurskie zmierzy się z mazowieckim
Zalewo vs Tłuszcz
...

źródło: comment_1623266361P7XXc9vj3GaxQ4UDMuRv9e.jpg

Pobierz

Który herb w twojej ocenie wygrywa?

  • Zalewo 50.2% (213)
  • Tłuszcz 49.8% (211)

Oddanych głosów: 424

  • 18
  • Odpowiedz
@FuczaQ: w Zalewie polecam miejscówkę Ekomarina Zalewo. Można tam wypożyczyć jachty, łodzie, przepłynąć się skuterem wodnym, kimnąć w namiotach lub hotelu, jest duży grill i święty spokój.

Chłop który tym zarządza bardzo w porządku, poznałem go kupując od niego w ciemno gruza za 5k bez dachu, którym następnego dnia zrobiłem trasę 1500km i jeżdżę nim do dziś bez żadnych niespodzianek xD także chłop godny zaufania i fajnie się z nim gada
cameltoe - @FuczaQ: w Zalewie polecam miejscówkę Ekomarina Zalewo. Można tam wypożycz...

źródło: comment_1623269438ESicWc0BRiyaIl3wf6ekXD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz