Wpis z mikrobloga

@grzechotnik666: no nie, that's my point. Lachon z tindera może pukać na okrągło bo posiada tę legendarną tzipę. OP mógłby pukać na okrągło tylko wtedy, gdyby był wartościowym (w oczach kobiet) samcem. Nie ma symetrii w tej kwestii.
  • Odpowiedz
@tyrytyty: no ale symetria nie ma tutaj nic do rzeczy tylko kwestia wykorzystania szans, jezeli ona ma szanse to dlaczego ma byc wstrzemiezliwa? skoro gdybys sam mial to bys ja wykorzystal. Jedyny problem jaki tutaj widze to wykorzystanie beciakow do pracy zeby utrzymywali system albo ich eutanazja bo nie maja biologicznej wartosci
  • Odpowiedz
jezeli ona ma szanse to dlaczego ma byc wstrzemiezliwa?


@grzechotnik666: a dobra, ja o jednym ty o drugim. nie rozumiemy się. daleko mi do mówienia komukolwiek, co mają robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

skoro gdybys sam mial to bys ja wykorzystal


jakbym był facetem w takiej sytuacji to może, jakby kobietą to nie (chociaż z drugiej strony, biedakowi łatwo mówić że jakby był bogaczem to by
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cyslav: no, ale co w tym złego? Jak byłam młoda to też latałam na dyskoteki czy do klubów a teraz wolałabym spokojniejsze ognisko. Co jest w tym tak super dziwnego, że człowiekowi się odmienia, uspokaja się i nie ma ochoty się gnieździć na 1m² z 5 innymi spoconymi osobami, tylko woli jednak kulturalnie wypić piwo przy ognisku?
  • Odpowiedz
@bellazi: Spokojnie, tzw. Efekt potwierdzenia, j3bane #!$%@? doszukają się w każdym opisie czegoś takiego, zero samorefleksji czy logicznego myślenia.
  • Odpowiedz