Wpis z mikrobloga

@Tymajster: są bardzo podobne jeśli brac pod uwagę np skutki psychiczne.
Kto ma bardziej zrytą banie złodziej czy prostytutka?
To może mieć zastosowanie do wymiany worka ziemniaków za karme dla gekona a nie usługi seksualnej która polega na traktowaniu siebie samego jako produktu. I w tym nie ma nic złego. Złe jest natomiast idealizowanie prostytucji. Trzeba mówić jasno, prostytucja jest szkodliwa.
  • Odpowiedz
@GOOF1: praca generalnie jest szkodliwa. Kto ma bardziej zrytą banię. Dziewczyna na kamerkach czy pracownica biedronki 20lat temu która siedziała na kasie w pampersie bo nie było przerw, była poniżana, zmuszana do dźwigania zbyt ciężkich rzeczy, pracowała całymi dniami i to wszystko za psi grosz?

Ja mam generalnie dobry zawód o którym zawsze marzyłem a i tak wypaliłem się i dostałem tak ciężkiej depresji, że nie byłem w stanie się
  • Odpowiedz
Imo prostytucja to zawód który nie powinien być szanowany. Handlowanie swoim ciałem to brak jakiejkolwiek godności ani skrupułów i normalizowanie albo nawet stawianie tego zawodu na takim samym poziomie jak inżynier czy programista (bo tak julki piszą a jak myślisz inaczej to jesteś faszysta) jest #!$%@?.


@7dam7rade7: Większy szacunek mam do takiej kobiety, niż do zwykłej panienki, która nie jest zainteresowana samym facetem, tylko jego kasą, przychodami czy zasobami, które
  • Odpowiedz
@tempoconto: Nie ważne jak to się nazywa, tylko ważne co robi.
Prostytutki istniały od zarania dziejów i będą istniały, aż po koniec życia ludzie na Ziemi, bo to jeden z podstawowych odruchów i instynktów człowieka.
To, że istnieje, to wcale nie znaczy, że jest to normalna praca, a prostytutką większość dziewczyn nie zostaje raczej z marzeń, czy wyboru ale jako desperacka próba związania końca z końcem albo łatwego zarobku w
  • Odpowiedz
@Pierorzek: Jedzenie obiadu to jedno. Jedzenie obiadu z rzygami na talerzu to drugie i porównywalne do prostytucji. Do normalnego seksu wybierasz sobie partnera seksualnego, który jest dla ciebie atrakcyjny. Prostytutka najczęściej rucha się najbardziej obleśnym, starym dziadem byle by dostać 100 złoty.
  • Odpowiedz
Imo prostytucja to zawód który nie powinien być szanowany. Handlowanie swoim ciałem to brak jakiejkolwiek godności ani skrupułów i normalizowanie albo nawet stawianie tego zawodu na takim samym poziomie jak inżynier czy programista (bo tak julki piszą a jak myślisz inaczej to jesteś faszysta) jest #!$%@?.


@7dam7rade7: a jest tak bo... bo ty tak powiedziałeś? :d
  • Odpowiedz