Wpis z mikrobloga

@knur3000: Serio nie widzisz różnicy między tymi dwoma zawodami czy nie chcesz jej dostrzec? Tak czy tak już nie chce mi się z wami white knighty kłócić bo dalej będziecie zgrywać debili (albo po prostu nimi jesteście) i udawać że nie widzicie różnicy między prostytutką a pracownikiem fizycznym albo aktorem XD.
  • Odpowiedz
czyli boli cię BENIZ INTO WAGINA? xD


@knur3000: Więc nie miałbyś problemu z tym, że twoja żona i córka pracują jako prostytutki? To jakiś fetysz?
To jest szkodliwe społecznie, podobnie jak nie promuje się żebractwa.
  • Odpowiedz
Więc nie miałbyś problemu z tym, że twoja żona i córka pracują jako prostytutki? To jakiś fetysz?

To jest szkodliwe społecznie, podobnie jak nie promuje się żebractwa.


@djtartini1: a ty nie miałbyś problemu że żona i córka pracuje jako aktorka? O to mi chodzi
  • Odpowiedz
@7dam7rade7: Imo policjant to zawód, który nie powinien być szanowany. Handlowanie swoim ciałem i umysłem to brak jakiejkolwiek godnośći ani skrupułów i normalizowanie albo nawet stawianie tego zawodu na takim samym poziomie jak inżynier czy programista (bo tak w rozporządzeniuj piszą a jak myslisz inaczej łamiesz prawo) jest #!$%@?.
  • Odpowiedz
prostytutka zawód - buhahahahhahaha.


@ediz4: to jest właśnie to dzbaństwo którego nie rozumiem, sam też pewnie nie rozumiesz dlaczego tak uważasz. Tak się przyjęło i tyle, ciemne masy bez krzty refleksji powtarzają.
  • Odpowiedz
@Tymajster: kradzież i prostytucja są do siebie moralnie podobne, pomiajając kleptomanie ale to inna para kaloszy, ale nawet kleptoman odczuwa, po chwilowym zadowoleniu, wstyd, zażenowanie ogólnie dyskomfort psychiczny.
Zresztą mylisz kradzież z rozbojem.
  • Odpowiedz
@Tymajster:

>Zbiór zadań (zespół czynności) wyodrębnionych w wyniku społecznego podziału pracy, będących świadczeniami na rzecz innych osób, wykonywanych stale lub z niewielkimi zmianami przez poszczególne osoby i wymagających odpowiednich kwalifikacji (wiedzy i umiejętności), zdobytych w wyniku kształcenia lub praktyki.....

Dawać dupy potrafi każdy i nie wymaga ani wiedzy ani umiejętności. Ot rozchylasz nogi. Dlatego nie jest to zawód a dzbanami są osoby które chcą z tego zawód zrobić.
  • Odpowiedz
@GOOF1: nie są w ogóle podobne, bo usługa seksualna jest usługą - obie strony dobrowolnie się zgadzają. A kradzież łamie NAP. Kradzież bardziej przypomina gwałt, a prostytucja handel.
  • Odpowiedz