Wpis z mikrobloga

Wczoraj kupiłem na allegro 3 rzeczy od 3 sprzedawców, z dostawą do paczkomatu. Wszystkie 3 trafiły dziś do jednej skrytki, mniej niż 24 godziny od zakupu. Paczkomaty to najlepsze, co mogło się przytrafić polskiemu e-commerce. Nie potrafię sobie wyobrazić lepszego udogodnienia dla kupujących w internecie.
#paczkomaty #inpost #allegro
  • 111
  • Odpowiedz
@Jailer: nie ;-) bo w cywilizowanym kraju powinny być zasady , bo inaczej robi się syf a w syfie nie chcesz żyć ? Jak jest etat to każdy ma takie same obciążenia podatkowe. Wybierasz całkowicie wolny rynek ok ;-) ale chyba nie wiesz co to oznacza. Na takim rynku ludzie maja kraty w oknach i broń ;-) Dziki kapitalizm.
  • Odpowiedz
@becvvv: tak jest! robisz swoje w apce,ladujesz do paczkomatu i jazda! Pewnie teraz kurier drukuje etykiete ale czy tak nie powinno byc? Ma drukarke ma naklejki. Ja chce wyslac paczke i dzieki paczkomatom moge to robic.

Troche mnie martwo ze teraz kazdy bedzie mial swoj paczkomat i moze sie okazac jak z VOD ze bedzie ich za duzo.
  • Odpowiedz
Pamiętam, że kiedyś było tak, że trzeba było przyklejać etykietę, ale nie było to obowiązkowe. Raz nie przykleiłem i paczka się zgubiła na 2 miesiące
  • Odpowiedz
@Blyatello: szkoda że Prime nie dla Polaka Robaka. Jak w UK mieszkałem to miałem Amazon jakieś 2 km od domu, najlepsze co mnie spotkało to te dostawy w ten sam dzień. Nawet papier toaletowy zamawiałem bo mi się iść nie chciało xd
  • Odpowiedz