Wpis z mikrobloga

@Jailer: Byłem ostatnio na poczcie - 40 minut odbierałem polecony :/ bo przede mną poza odbieraniem i nadawaniem przesyłek jedna babka płaciła rachunki, druga puszczała totka a dziadek robił przelew, powtarzając na głos numer konta, które ktoś mu przez telefon dyktował...

Jakieś mózgi z poczty kiedyś stwierdziły, że lekarstwem na słabość i marność tej instytucji będzie dowalenie pierdyliarda usług. Efekt jest taki że zamiast po prostu dobrze dostarczać paczki i listy
@Freddy-Krueger primenow to dostawa zawsze w ten sam dzień, w Szkocji działa to świetnie, moglbym w tym momencie zamówić jakas elektronikę albo 12pak piwka i za 2h byłbym pod moimi drzwiami schlodzony, Prime zwykły to dostawy na drugi dzień, primenow tego samego dnia. Dodatkowo w uk mają umowy z morissonem (dużym dyskontem spożywczym) więc na upartego mozesz tez zamówić zwykle zakupy
Mają też małe zacięcia. Na przykład ostatnio mój zwrot wcięło na 5 tygodni. Na szczęście okazało, że przez ten cały czas paczka siedziała w paczkomacie koło mojej chaty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jailer: Nawet mi nie mów. Zachorowałem przed Sylwestrem więc musieliśmy z dziewczyną odwołać imprezę i spędzić sami w domu. 30 grudnia zamówiłem około południa Lego, bo stwierdziłem, że będę miał co robić chociaż od nowego roku i taki też był oczekiwany czas dostawy. Jakie było moje zdziwienie gdzie Lego trafiło do paczkomatu 31 sierpnia i mieliśmy frajdę i Sylwestra z Lego :D
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wsciekly_szumrak: myślę, że nieprędko, bo paczkomatów inpostu jest od zarąbania na każdym kroku i ludzie by się wkurzali, że muszą iść gdzieś dalej jak mają pod nosem.
Np. teraz zamówię szampon do paczkomatu inpostu z allegro, ale jak będę miała wybrać między paczkomatem z allegro gdzieś dalej a zamówieniem do inpostowego z edrogerii to kupię w edrogerii a nie na allegro.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wsciekly_szumrak: wtedy nikt nie będzie kupował smarta, chyba, że będzie miał blisko paczkomat allegro. To też im się na dany moment nie opłaca, póki nie dorównają ilością paczkomatów inpostowi. A co za tym idzie to co za różnica czy zamówisz płatnym inpostem na allegro czy w edrogerii. Edrogerie mają wieksze cashbacki na portalach typu tipli czy letyshops niż allegro.