Wpis z mikrobloga

@d1ck: ten papier jest serio dziwny. Kupiłem go niedawno w przeddzień ogłaszania czegoś ważnego. Wyszło źle więc zleciał prawie 10%. Po czym gówno ożyło, wstało i jeszcze zarobiłem 180zł XD
Obecnie mam znowu pełną kieszeń i patrzę nad czym by tu przejąć kontrolę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@d1ck: Po prostu jest zmasowany atak fudu organizowany przez fundy. Jasne, jest też dużo inwestorów indywidualnych, którzy się zawiedli na spółce, lub po prostu shortujących, jednak większość to kampania fundów. Wydaje mi się, że na ulice przestaje powoli ten fud działać, więc będą musieli prędzej czy później odpuścić. Pewnie nie spowoduje to mega wzrostów, ale przynajmniej będzie boczniaq zamiast ciągłych dołów.

Chyba, że znowu coś konkretnego się #!$%@? i będzie paliwo
@d1ck: Żałuję tylko, że się nie dopakowałem około 150. Miałem order wystawiony, który by wszedł, ale przesunąłem poprzeczkę bo sam zacząłem uważać, że jeszcze poleci. No ale... Nigdy nie mów nigdy. Jeszcze może się to ziścić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Talin95: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Spoks. Już nie dokuczam. Dla mnie dołek na cdp to już norma i tradycja, więc do wiszenia na haku, jestem przyzwyczajony. Z fartem cumplu