Wpis z mikrobloga

Taki MG5 w Chinach nowy kosztuje około 60 tys zł
Nie jest to jakieś cudo ale taki chiński średnio c-----y samochodzik. Fajnie to jeździ, wykonanie wewnątrz raczej plastikowe ale lepiej niż np. w Dacia. Więcej zdjęć w komentarzach. Przyzwyczaiłem się do chińskich cen i już się boje tego szoku jaki doznam po powrocie na zachód.
#tosachiny #motoryzacja
LuckyStrike - Taki MG5 w Chinach nowy kosztuje około 60 tys zł 
Nie jest to jakieś c...

źródło: comment_1623223132sNumBYFlPMVWJKMUOSyTEH.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chińczycy wola nowe. Używane tracą dużo na wartości. Swego czasu z Adrianem Milionerem mieliśmy biznes gdzie przejmowaliśmy wyposażenie mieszkań po expatach albo biura firm które splajtowały. Od widelcy przez meble na AGD skończywszy. Dla chińczyka kupić używana rzecz to coś jakbym ci zachwalał majtki ze sklepu z używana odzieżą. Wiadomo ze z samochodami aż tak tragicznie jest ale jednak widać ze wola nowe. Osobiście mam to w dupie i jeżdżę starym gratem.
  • Odpowiedz
@NaglyAtakGlazurnika: sprzedawaliśmy zestawy dla ludzi z zachodu którzy wprowadzali się do Chin. Ogólnie opychaliamy to obcokrajowca, oferowaliśmy w cenie transport wiec szło całkiem spoko ale potem zamknęli granice wiec biznes się wykruszył. Sam sobie przy okazji umeblowałem mieszkanie za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°) boczetsto było tak ze przyjeżdżaliśmy pomlodowke a okazało się ze oni chcą zostawić wszystkie meble wiec rozmawialiśmy dodatkowa ciężarówkę, tragarzy i braliśmy
  • Odpowiedz
@NaglyAtakGlazurnika: my sprzedawaliśmy na grupach WeChat dla obcokrajowcow bo Facebooka mało kto tu uzywa. Raz tylko udało mi się sprzedać elektryczny motor na Facebook. Koleś kupił i r------l się po 200 metrach jazdy próbnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz