Wpis z mikrobloga

Taki MG5 w Chinach nowy kosztuje około 60 tys zł
Nie jest to jakieś cudo ale taki chiński średnio #!$%@? samochodzik. Fajnie to jeździ, wykonanie wewnątrz raczej plastikowe ale lepiej niż np. w Dacia. Więcej zdjęć w komentarzach. Przyzwyczaiłem się do chińskich cen i już się boje tego szoku jaki doznam po powrocie na zachód.
#tosachiny #motoryzacja
LuckyStrike - Taki MG5 w Chinach nowy kosztuje około 60 tys zł 
Nie jest to jakieś c...

źródło: comment_1623223132sNumBYFlPMVWJKMUOSyTEH.jpg

Pobierz
  • 106
@LuckyStrike: az tak mnie nie ciekawi ale jakis czas temu widzialem ze kompletnie nie dbali o kwestie bezpieczenstwa lub nie ogarniali jeszcze technologi. jak nadganiaja to spoko, moze za pare lat zadomowia sie i w europie i dorownaja koreanskim i japonskim autom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kimikini: Te którymi chcą zawojować obce rynki to spełniają wszystkie normy bo muszą ( ͡° ͜ʖ ͡°) inaczej nie dopuścili by ich do sprzedaży a gdyby wyniki testów były słabe to zaszczuli by je w recenzjach itd.
Miałem okazje jeździć chińskimi gowno autkami które nie maja prawa bytu na zachodzie (niektóre nawet nie maja pasów z tylu) ale to są zazwyczaj mini ciężarówki za grosze przeznaczone dla
moze za pare lat zadomowia sie i w europie i dorownaja koreanskim i japonskim autom ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kimikini: kiedyś japońskie auta to był synonim dziadostwa w USA. Potem jak zaczęły konkurować z amerykańskimi to zaczęła się antyjapońska propaganda w USA, niszczono publicznie japońskie samochody. Trump straszył wtedy Japonia podobnie jak teraz straszy się Chinami. Poczytaj sobie o tym. Jest dużo artykułów na ten temat. Z
LuckyStrike - > moze za pare lat zadomowia sie i w europie i dorownaja koreanskim i j...

źródło: comment_16232245885IdqQuSVGy8HLyypk1Sqm5.jpg

Pobierz