Wpis z mikrobloga

Jak długo ten rajd może potrwać?


@Kuklak: ja dziś najdalej jutro wywalam raczej, nie podobają mi się takie wysokie skoki bez podstaw ekonomicznych. Zaraz reddit na cos znowu nagoni wiec trzeba obserwowac.

@Kuklak: w usa nie jest raczej tak jak u nas ze jak wlasciciel wyzbywa sie udziałów to spi3rdala do ZEA bo narobił syfu w księgach ( #pdk ) i akcjonariusze są w doopie - raczej ten kapitał przeznaczy na coś konkretniejszego - oni lubią mieć więcej i więcej i patrzeć jak rosną na liście forbsa. Po drugie tylko głupiec by kisił dożywotnio akcje a nie korzystał z sytuacji.

@Kuklak w granicach 30$ jest osiągalny poziom na 2h przed końcem sesji dzisiaj. Zobaczymy jak rozegrany zostanie premarket, czy nie dobija pod 20$. Wtedy może być lekki zrzut na otwarcie. Wczoraj tak naprawdę był pierwszy dzień. Dziś potrzebują utrzymać trend żeby szersze grono uwierzyło w tothemoon. Nie patrzyłbym tu na żadne wskaźniki i sytuację finansową.

Warto dodać, że wish ma cfd na xtb 1:5, dla tych co lubią siedzieć przy konsoli w
@Kuklak do tej pory nawet przez myśl mi nie przeszło brać udział w rozdaniu na Gamestopie czy AMC, zwłaszcza że nie mialem dźwigni u swojego brokera. Wczoraj sie przyglądałem Wish od 10$, do tego jest dźwignia, więc warto poświęcić trochę uwagi. Zdaje się być obiecujące, zwłaszcza dlatego że to dopiero początek całego ruchu. O kilka godzin za późno się wziąłem za analizę, ale trzeba było wejść pierwszą paczka na wieczór.

Poplynales bo
Poplynales bo bardzo trudno wypracować sobie mentalny SL ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Szczodry_Pazdzioch: no właśnie. Jestem w plecy 10% - żal wychodzić, zaraz odbije. -20% - podobnie. A jak już jest -60% to już nie warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kuklak Dopóki nie nauczysz się traktować depozytu jak narzędzia, dopóty będzie żal zamykać -10%. Zanim zajmujesz pozycje musisz mieć strategie, jakiego zysku oczekujesz od tego rozegrania, a także gdzie jest próg bólu gdyby rynek szedł w przeciwną. Sztywny SL u mnie się nie sprawdza, zwłaszcza zaraz po otwarciu, ale później SL na breakeven to taki must have żeby mieć spokojną głowę. Trzeba mieć dyscyplinę i znać swoją psychikę. Szukać gdzie widzisz ewentualne