Wpis z mikrobloga

Poszukuję dobrego jakościowo olejka cbd, potrzebuję go do celów zdrowotnych więc cena nie gra większej roli. Próbowałem szukać, ale wszystkie te landingi, recenzje albo sponsorowane albo tak skonstruowane żeby tylko kupić. Jest ktoś obeznany w tym temacie i może coś polecić?
#cbd
  • 15
@oinczorniasty: Ja polecam olejki Kanaste (dla pełnej transparentności powiem, ze pracuje w tej firmie). Na szczęście mogę je szczerze polecić nie tylko ze względu na dobry jakościowo skład, ale też super podejście do klienta. Myślę, że dla takich osób jak Ty, które poszukują marki, której mogą zaufać, super opcją będzie spróbować u nas, ponieważ stosujemy politykę Gwarancji Szczęścia -> jeżeli nie odczujesz pozytywnych rezultatów otrzymasz zwrot pieniędzy. Także nic do stracenia,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Palexpres: poprawi to jakość snu? W sensie będę bardziej wypoczęty następnego dnia? Z zasypianiem nie mam problemu, ale czasami budzę sie w nocy (ale potem szybko zasypiam) i nie wiem czy to ma jakiś negatywny wpływ.
@alegoraco: dlatego właśnie Palexpres korzysta z patentów własnych podczas upałów , a wcześniej mrozów.


Najlepsza opcja to wybierać kuriera- jest szybciej. No ale z paczkomatem się nie wygra. Ludzie je kochają :)