Wpis z mikrobloga

Elo #bloksimsow, sory że tak późno ale wciągnęła mnie budowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powracamy do bloków, ale tym razem coś nowoczesnego w kontekście żartu z patodeweloperki :D

Apartamentowiec ''Black & White'' to typowa deweloperka bez gustu gdzieś na zadupiu pod Warszawą, ale reklamowana jako blisko centrum czym skusiła wiele par aspirujących do bycia elitartnymi mieszkańcami stolicy, nieważne że w jakichś Jankach czy Markach, ważne że kierunkowy na domowy o ile by takowy mieli to 022. Okna kupione na wyprzedaży po budowie biurowca w Chinach, kiczowata elewacja z biało-czarnych aluminiowych paneli i solary na dachu oraz absolutnie beznadziejnie zaprojektowany rozkład wnętrz i dizajn wtłoczony na tą niewielką działkę dopełniają tragiczny widok deweloperki anno domini 2021.

Mieszkanie na 3 piętrze zaprezentowane we wpisie poniżej należy do właściciela tybetańskiej restauracji Klaudiusza Kossowińskiego z wykształcenia crossfitowca po Wyższe Szkole Sportu Personalnego w Warszawie oraz do jego żony (po cywilnym oczywiście) Julii Kossowińskiej, pracującej jako Equality & Diversity Manager w biurowcu Centrali Handlowej Udziałowców Jednostkowych. Oczywiście kredyt na 500 tysięcy bo tyle kosztował ten luksusowy apartament będą spłacać przez 30 lat, ale nie szkodzi bo w razie czego mogą sprzedać swoje BMW X5 albo poprosić bogatego tatusia o pomoc - a jakże.

#gry #simsy #thesims #grajzwykopem
MarianoaItaliano - Elo #bloksimsow, sory że tak późno ale wciągnęła mnie budowa ( ͡° ...

źródło: comment_16231956931LjzSuqJVUbPDRaRv60liU.jpg

Pobierz
  • 26
A tu coś co będę kończył jak mi starczy weny czyli taka wielkopłytowa wariacja a'la Służew nad Dolinką. Pierwszy segment będzie miał 5, pięter, kolejny 4, ostatni 3 i one są tak fajne powysuwane od siebie o kawałek. I to na takiej górce, a'la Ustronie w Radomiu czyli miks totalny :D W projekcie jest też ten na ramie H z charaktersytycznymi balkonami.
MarianoaItaliano - A tu coś co będę kończył jak mi starczy weny czyli taka wielkopłyt...

źródło: comment_1623196854TTk8Qt024cIJSnH0fAKIlS.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Misza97: mam czwórkę i też w niej nie umiem budować - za to w jedynce/dwójce idzie mi jak złoto, brakuje niektórych elementów ale cały czas szukam w modach :D Chciałem ostatnio budować pewną kamienicę ale brakuje mi takich zakręcanych schodów z półpiętrami na przykład :)

@MarianoaItaliano: Chłopie wejdz na yandex.ru i tan na ruskich forach znajdziesz wszystko, tylko przetłumacz dobrze na rosyjski ( ͡° ͜ʖ ͡°)