Wpis z mikrobloga

Tiger jak to jest grzebać w śmietniku, dobrze?

Akat wizowie to nie na takiej zasadzie działa, że dobrze albo że nie dobrze tego typu. Ogurat gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że harnasie. Mlask... Harnasie, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam inerzeczy. I co ciekawe, to wasie przypadkowe spotkania z teściową wpływają na nasze życie. Chodzi o to wizowie i fani, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwesalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać tego typu. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem debile. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to frystal, życie to panpedż, życie to jutju. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, tiger ale jak ty to robisz że jesteś taki sławny?, skąd czerpiesz tę radość? Awasie. Ja odpowiadam, że to proste. Proste jak drut, czeba iść do pszodu nie do tyłu, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny toto, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby na pół etapu grzebać... znaczy... śmietniki.

#cytatywielkichludzi #pdk #bonzo
WsmietnikuNiby - Tiger jak to jest grzebać w śmietniku, dobrze?

Akat wizowie to ni...

źródło: comment_1623182825MekWY8bR9TfrCMrMywByek.jpg

Pobierz