Wpis z mikrobloga

@Minieri: Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park jechałem i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Minieri: #!$%@? prawie jak historia o rondalidnho i jego psie. xD rodzina Ronaldinho była bardzo biedna i miał tylko jedna piłke, i jak bawił się z psem to musiał robić dryblingi ta piłka żeby jej nie popsuł xD.
  • Odpowiedz
@Minieri: wczoraj miałem mega ochote na tosty, więc kupiłem chleb tostowy (data ważności do 18.06 - to ważne żeby patrzećna daty, bo jak kiedyś kupiłem taki mix ciasteczek to były do zeszłego miesiąca) i poszedłem zadowolony do domu. jak już dotarłem i otworzyłem lodówke to okazało sie, że nie ma żółtego sera i z uczty nici!
  • Odpowiedz
@Minieri: Pan Dariusz to legenda, i byłby nią nadal gdyby zszedł ze sceny w połowie lat 90. Zamiast hodować pszczoły lub gołębie karmić w parku to wsadzają tego seniora, który coraz wolniej i gorzej ogarnia rzeczywistość, a co dopiero piłkę.
Wiem że starsi będą nostalgiczni za jego głosem, ale jego legenda już jest zombie tamtego człowieka.
  • Odpowiedz
@Minieri: Ostatni mecz, wysoka wygrana 4 do 2, Grosicki, Kapustka, dwie bramki Roberta Lewandowskiego, natomiast ja trochę tych spotkań komentowałem i pamiętam mecz pierwszy Islandia - Polska, który w Reykjaviku wygraliśmy 2 do 0, Grzegorz Lato, Marek Kusto, pozdrawiamy przy okazji. Pamiętam, bo wiozłem wtedy taśmy, jeszcze komentowałem, relacjonowałem w radiu i zamówiono taśmy z tego spotkania. Dwa duże BCNy, każdy ważący po 20kg, a że dostałem tylko dwie diety a
  • Odpowiedz