Wpis z mikrobloga

#citiesskylines #epicgames #steam

Cześć, mam legalne citiesskylines na Epic (było kiedyś za darmo) i nie wiem jak wgrać do niego mody, da się w ogóle czy ta wersja jest upośledzona? Bo z tego co widzę są tylko na steam?
I przy okazji drugie pytanie, czy bez modów da się zrobić jakoś sensownie skrzyżowanie linii metra? Wymyśliłem że tory z dwóch linii się łączą przed stacją, a rozłączają po, ale po pierwsze zdarza się, że pociągi czekają na wjazd na stację, po drugie trzeciej linii to już nie sposób tak dodać, a po trzecie mocno to ogranicza kształty linii.
  • 4
  • Odpowiedz
@eSzopiklon: Oficjalnie mody są wspierane tylko przez wersję na steama. Nieoficjalnie możesz sobie pobrać mody z różnych stron i wrzucić do C:\Users***\AppData\Local\Colossal Order\Cities_Skylines\Addons\ i tutaj folder assets/mods w zależności co pobrałeś. Sporej ilości modów jednak nie znajdziesz poza steamem więc jeśli nie masz żadnych dodatków na Epic to polecam ogarnąć kopię na Steam, podstawka chodzi za grosze teraz a dla samego workshopu warto.
  • Odpowiedz
Dzięki za podpowiedzi, może faktycznie tak zrobię, bo gra mi się podoba, tylko z tego co widzę w tej chwili na steamie kosztuje 108zł, a nie dwie dyszki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz