Wpis z mikrobloga

@patricia: Degrengolada. Marsa badają właśnie trzy łaziki (Curiosity, Perseverance i chiński "coś tam") plus jeden aparat "bez kółek" (InSight). Rozstrzyga się, czy miony oddziałują z ciemną materią.

A tymczasem nas zajmuje czy jakiś f*** buduje fejm czy fejk. I co na to rozdziapa Księzniczka Sid. Może grażynom należy podrzucić jakąś ambitniejszą lekturę, niż żywoty miernot?
@deyna123: to dziwne bo juz ludzie pisali ,że jak byli ekipą w Zakopanem na Krupowkach cały czas chodzili za rączkę przytuleni.Akurat jeśli chodzi o nich jestem sklonna najbardziej uwierzyć ,że coś może być między nimi bo tak ogólnie pasują do siebie wszędzie są razem i widać ,że się dobrze czują w swoim towarzystwie nic nie jest wymuszone jak np.z Bibi i Sajmonem nie widzę miedzy nimi nic i wydaje mi sie
@Igauana: Jaram się problemami tych wspaniałych celebrysiów. Jacy oni piękni. A jacy sławni. Do tego jacy mądrzy. Już mnie wystarczająco wyjałowiły te wszystkie kwarki i bozony. Wracam do realnego życia pięknych i sławnych.
@Nazanzibar: ja relację Luizy i Maurycego widzę zupełnie inaczej niż Ty. Inaczej też od tych wszystkich kumpelskich relacji hotelowych jakie tam miała.
W tym konkretnym przypadku wydaje się, że Luizie po cichu zależało by z tego było coś więcej. Odnosiłam wrażenie, że Ona wręcz czeka na jakiś krok lub deklaracje Maurycego. Samo to żalenie się Krzysiowi, że Mauro ją co chwilę przytula, mizia, kizia, a jak przychodzi co do czego to