Wpis z mikrobloga

  • 11
@DzieckoSzczescia: Nie ma sensu porownywanie bo system powstaje z mysla o telefonach googla? Ciekawa logika ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma tez sesnu porownywac Apple z Samsungiem bo jeden jest amerykanski a drugi koreański xd

Kogo to obchodzi? Liczą się fakty-Apple otrzymuje ios taki samsung androida . Kupujesz telefon w cenie iphone a masz wsparcie na śmieszne 2 lata. A tablet? Kupujesz drozszy i nie otrzymujesz wsparcia
LewCyzud - @DzieckoSzczescia: Nie ma sensu porownywanie bo system powstaje z mysla o ...

źródło: comment_1623152107P9vnogvTOZ12ikGp2pPjwU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@LewCyzud: mam iPada air 2 i strasznie mnie śmieszy jak gdzieś czytam, że Apple postarza sprzęty. Tablet kupiony w 2015 roku, a nadal normalnie działa. Praktycznie zero zwiech, os chodzi płynnie jak w moim w moim rocznym iphonie. Jedynie bateria troche już słabo trzyma, ale po 6 latach w zasadzie ciągłego używania to ma prawo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LewCyzud: dostaniesz nowy soft i zobaczysz jak powolny hardware jest. Zmienisz na nowy sprzęt. A zresztą, ile z tych starych urządzeń jeszcze ma dobrą baterię?
  • Odpowiedz
@silentpl: A co to za problem wymienić baterię? Koszt niewielki w porównaniu do kosztu nowego telefonu. Co do softu to zobaczymy, ale mam SE i na iOS 14 działa całkowicie normalnie i sprawnie.
  • Odpowiedz