Wpis z mikrobloga

Rozkład na #jarocinfestiwal 2021.
Jestem na jarocinie od 2010, z roku na rok coraz bardziej mam wrażenie że #jarocin nie ma już prawa bytu. Festiwal dla młodych zmienił się w festiwal dla starych dziadów, happysad, hey, dezerter, muchy, luxtorpeda grają praktycznie co roku i nikt nie narzeka, a w 2017 i 18 próbowali trochę zmienić koncepcje (z mojej perspektywy bardzo udane festiwale) i od razu masa mieszkańców i przyjezdnych spinała dupska że to niewypał bo jak hibhob albo alternatywa na jarocinie. Smutno mi z jednej strony, z drugiej strony mam nadzieję że ta farsa skończy się w tym roku i już następny się nie odbędzie. Głosem młodego pokolenia już nie są ani dezerter ani brudne dzieci sida a niektórzy chyba nie potrafią się z tym pogodzić.

#przemyslenia #przemysleniazdupy
ToJanusz - Rozkład na #jarocinfestiwal 2021.
Jestem na jarocinie od 2010, z roku na ...

źródło: comment_1623142815NJQR9BysYhskpL2Oojo32f.jpg

Pobierz
  • 4
@Jo_chca: No tak ale przecież wtedy też nie wszyscy słuchali punka. Zresztą Jarocin miał być rytmami młodych, gdyby w tych czasach istniał w polsce hiphop to na pewno też by się znaleźli tacy wykonawcy. Ludzie całkowicie przeinaczyli sens tego festiwalu.
@ToJanusz: Idealny rok żeby dać jakieś koncerty na nowym amfi, można by fajnie to jakoś podzielić - każdy dzień inna muzyka no ale ¯\_(ツ)_/¯ Zawsze będzie można jebnąć tam festiwal discopolo bo trzeba kolegom fuchę ogarnąć