Wpis z mikrobloga

Komentarz pod znaleziskiem wyjaśniającym w szczegółach, jak Korwin się skompromitował wpisem na temat CO2. Myślenie prawaka w pigułce.

no może Korwin gada głupoty sprzeczne z nauką i matematyką, ale hej, na żywo umie przyszpilić bon motem, a chyba to jest ważniejsze niż jakieś tam fakty?


#neuropa #bekazprawakow #polityka
k.....k - Komentarz pod znaleziskiem wyjaśniającym w szczegółach, jak Korwin się skom...

źródło: comment_16230930840YnhMf9khAETuFUrd0QVFb.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koroluk: Ja też słyszałem, że gdyby takiego Mickiewicza przed mikrofonem postawić i kazać mu improwizować, to c---a by z siebie wydukał, a nie trzynastozgłoskowiec. Kozak to był za kałamarzem i na odległość od Litwy, bez dissów, reflektorów w oczy i krzyku tłumu.
  • Odpowiedz
@koroluk: To kiedy wystąpisz w debacie o wyższości debaty nad tekstem? A jak pytałeś o pomysły na luźniejszy film - to może o tym, jak i dlaczego retoryka wygrywa z prawdą w przestrzeni publicznej?
  • Odpowiedz
@koroluk: I w takiej debacie Korwin wystrzeliłby z d--y, że na Marsie jest 200 razy więcej C02 niż na Ziemi. No i lewak z NASA badający Marsa byłby zmasakrowany bo nawet on nie byłby w stanie obalić takich bzdur na poczekaniu podając dokładne dane.
  • Odpowiedz
@SHOGOKI: Przepraszam, jeśli mój post nie spełnił twoich oczekiwań. Bardzo mi zależało, aby ci się spodobał, a tu taki zawód.

Nie chcę cię rozczarować po raz kolejny, dlatego może dodaj mnie na czarną i zamknij japę?
  • Odpowiedz
@koroluk: wrzucanie zaminusowanego posta typa i rozszerzanie tego na całe prawactwo to jak przeklejanie tłita niehetoronormatywnej juleczki i twierdzenie, że taki obraz wszystkich lewaków. Wysoki poziom panie koroluk, nie ma co
  • Odpowiedz
@Mc_Gnoyek: Komentarz jest zminusowany, bo znajduje się pod znaleziskiem otagowanym #neuropa i #bekazprawakow, do którego na dodatek użyto lewakolisty. Mało prawaków tam zajrzało, by wesprzeć kolegę.

Sam f----z debat i przedkładanie ich nad pisemną lub filmową polemikę jest jednak typowo prawicową cechą. Dlatego przynajmniej raz w tygodniu ktoś mi pisze, że tchórzliwy lewaczek, tylko filmy nagrywa, a może byś podebatował z takim Sławkiem na żywo?
  • Odpowiedz
@koroluk: ja j---e, czy oni kiedykolwiek skończą o tych debatach? A co do dyskusji z Korwinem to wystarczy sobie zobaczyć tylko ten materiał. Ten kretyn na badania, dowody, teorie naukowe, zdania poważanych organizacji naukowych potrafi odpowiedzieć jedynie, że to bzdury, że sfałszowane, że są profesorzy, którzy mówią inaczej (oczywiście nie pada choć jedno nazwisko), itd. Przecież nikt, kto szanuje siebie i swój czas nie będzie dyskutował z takim człowiekiem, już
  • Odpowiedz