Wpis z mikrobloga

  • 365
Nie mogę nawet znaleźć przyzwoitych słów na tego człowieka, żeby nie wyłapać bana, bądź zostać pociągniętym za nawoływanie do popełnienia przestępstwa. Mam tylko cichą nadzieję, że podobizna tego osobnika będzie kiedyś widniała w książkach od historii obok największych zbrodniarzy, przez których nasz kraj jest w takim stanie w jakim jest. Ciekawe tylko, gdzie go pochowają jak już przestanie zabierać powietrze uczciwym ludziom oddychając. Plujesz? Plusujesz!

#polityka #bekazpisu #neuropa
Viarus_ - Nie mogę nawet znaleźć przyzwoitych słów na tego człowieka, żeby nie wyłapa...

źródło: comment_162307700665iRkRjVCVApa7Z3m6HhkG.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Viarus_: Wydaje mi się, że to głównie przez katastrofę w Smoleńsku Jarkacz stał się tym kim jest dzisiaj. Jak się ogląda jego wywiady, wypowiedzi sprzed 2010 roku, ewidentnie nie był jeszcze takim zawistnym, zgorzkniałym tetrykiem żyjącym zemstą na reszcie świata.
  • Odpowiedz
@Viarus_: Ten człowiek ma 40% poparcia według ostatniego sondażu. Jego premier cieszy sie największym zaufaniem wśród polityków.

Plunac to można na p0lactwo r0bactwo którzy ich wybierają
  • Odpowiedz
@Lolenson1888:

Raczej przez fiasko planu z wyruchaniem Samoobrony i Giertycha. Nie tylko nie udało mu się zagarnąć większości konstytucyjnej, ale w ogóle został odstawiony od podejmowania decyzji na 2 pełne kadencje Sejmu. W międzyczasie #!$%@?ł wszystkie możliwe wybory. Aż z tej frustracji sięgnął po najbrudniejszy chwyt - forsa "za darmo".
  • Odpowiedz
@Viarus_: Dzień w którym ten gnom zamknie te gadzie ślepia będzie jedną wielką imprezą. U mnie dziwki wino i pianino. Nawet też obczaiłem gdzie można kupić fajerwerki przez cały rok. Wszystko przygotowane czekam tylko na znak sygnał.
  • Odpowiedz
@Viarus_: poczytaj jakieś książki jak sobie poradzić z taką nienawiścią, albo jak sprawa jest poważna to może wizyta u specjalisty. szkoda Twojego życia do marnowania go na takie emocje wobec osoby której nawet nie znasz
  • Odpowiedz
Mam tylko cichą nadzieję, że podobizna tego osobnika będzie kiedyś widniała w książkach od historii obok największych zbrodniarzy,


@Viarus_: ej! Jeszcze nie zrobił tyle, żeby do Polaków dotarło.
Żeby twoje nadzieje miały się spełnić, to musi jeszcze trochę porządzić, a tego wolałabym ja uniknąć.
  • Odpowiedz