Wpis z mikrobloga

Z jęczmieniem na powiece na oku trzeba iść do lekarza? Bo robi mi się regularnie co kilka miesięcy ale znikał sam. Teraz miałem trochę większego i się utrzymuje taka kulka z drugi tydzień. Oko podobno mam czerwone. Oczywiście nie boli. Byłem w aptece żeby coś mi dali to baba popatrzyła i dala do smarowania opticleaner. Mam to na dolnej powiece, dosłownie na szczycie tam gdzie rzęsy rosną. Dla mnie to pierdoła, nie zwracam uwagi ale znajomi mnie męczą, że z okiem nie ma żartów, itp.
#zdrowie #lekarz #medycyna #okulista #okulistyka
  • 5
@alyszek: Najpierw to wyglądało tak jakby się sączyło coś z tego, w sensie rano miałem piasek (ropa) w rzęsach i się zmniejszyło ale taka kuleczka została.
Zawsze jak się sączyło to się zmniejszało i po tygodniu jakoś reszta się wchłonęła i zero śladu.
@alyszek: A powiedz mi jeszcze czy coś się stanie jak to oleje? Nie boli, nie przeszkadza mi. Chętnie bym olał i liczył, że się wchłonie/zagoi samo, bo zawsze się prędzej czy później tak udawało xD
Bym jedynie się przyłożył do smarowania tego opticleanerem, czytam to jest to też na gradówkę, bo szczerze smarowałem to tak w kratkę.
A suche ciepło to co to takiego?
@Vadzior: no to sławetne jajko, złota obrączka czy inny domowy sposób XD przykładaj do tego coś ciepłego, ale nie mokrego po prostu. mokrego nie, żeby do oka ci nie naleciało.

mnie by chyba wkurzał taki guzek, po co ci to. usunęłabym, poza tym to może zacząć kłuć i piec, i skoro masz oko czerwone, to jednak oko nie jest zdania, że mu to nie przeszkadza.

możesz dać tej zmianie jeszcze ze