Wpis z mikrobloga

blackpill Zauważyłem że teraz znaleźć dziewice kobiete nie Przeruchana graniczy cudem wszystkie laski z jakimi pisałem na FB były przebolcowane ba były w związkach FWB czy to Grube ładne współczuję byłym partnera takich kobiet bo wyobraźcie sobie idziecie przez miasto że swoją laska a tam idzie jej przyjaciel któremu robiła loda! Wita się z nim ten typ myśli więc znalazła sobie frajera dobrze się rznela te laski chyba nie znają pojęcia jak Telogonia podobno cechy byłego partnera gdy ten się spuści w wasz obiekt westchnień zostawia DNA które może wpłynąć na potomstwo np wasze dziecko może mieć nos, oczy byłego partnera/przyjaciela waszej partnerki osobiście dla mnie takie laski są obrzydliwe które były w FWB nigdy nie związalbym się taka osoba szukam Dziewic wolę byc tym pierwszym niż wkładać swojego do dziury po kims.
#blackpill
  • 42
Nie wybrzydzam wyglądem po prostu chce dziewice tyle albo przynajmniej taka co nie miała 5 partnerów aż trudno taka kobietę znaleźć?


@Geralt678: wybrzydzasz w innych kwestiach, a laski za to samo wyzywasz od księżniczek XDDD