Wpis z mikrobloga

blackpill Zauważyłem że teraz znaleźć dziewice kobiete nie Przeruchana graniczy cudem wszystkie laski z jakimi pisałem na FB były przebolcowane ba były w związkach FWB czy to Grube ładne współczuję byłym partnera takich kobiet bo wyobraźcie sobie idziecie przez miasto że swoją laska a tam idzie jej przyjaciel któremu robiła loda! Wita się z nim ten typ myśli więc znalazła sobie frajera dobrze się rznela te laski chyba nie znają pojęcia jak Telogonia podobno cechy byłego partnera gdy ten się spuści w wasz obiekt westchnień zostawia DNA które może wpłynąć na potomstwo np wasze dziecko może mieć nos, oczy byłego partnera/przyjaciela waszej partnerki osobiście dla mnie takie laski są obrzydliwe które były w FWB nigdy nie związalbym się taka osoba szukam Dziewic wolę byc tym pierwszym niż wkładać swojego do dziury po kims.
#blackpill
  • 42
  • Odpowiedz
@brutalnydickpill: to co widać na tym ss, nie do końca jest prawdą.
1.Aby napisać na fb ilu się miało partnerów, to trzeba mieć nieźle w głowie puknięte, bo jednak widzą to nasi znajomi chociażby xddd
Sprawia to, że każda z tych osób które to piszą, wywodzi się po prostu z patologi i ma nierówno pod sufitem, z takimi osobami nie chcecie mieć nic wspólnego, więc wywalone.
2. sporo z nich to
  • Odpowiedz
@nitro_zeus: chyba jak jesteś zakolakiem 1.5 m xD

Dziewice jak mają fajnego partnera to chwilę wytłumaczysz co i jak i masz gale na wysokim poziomie zaangażowania i fascynacji
  • Odpowiedz
@Mariusz_Drugi: jak to zwykle bywa ważna jest skala. Jak potencjalny partner miał kilku partnerów seksualnych, to mnie to nie interesuje, ale jakbym usłyszał, że dziewczyna miała 30, to bym stracił zainteresowanie. Ilość partnerów seksualnych świadczy o charakterze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Geralt678: Typie, jak piszesz z laskami tak jak napisałeś ten post, to nie dziwię się, że jeszcze nie bolcowałeś xD
Przeczytaj coś więcej niż Sapka, to może Ci w głowie zostanie jak poprawnie układać zdania.
  • Odpowiedz
@Geralt678: mojej dziewczyny 2 koleżanki jakoś niedawno straciły dziewictwo w wieku 22l. Kolejna jeszcze jest dziewica mając 23l. Ogółem wydaje się być wszystko spoko, ale uwierz, że one też siedzą na tinderach itd +wyobrazenie o księciu z bajki dlatego praktycznie każdego odrzucają. A jak już się z kimś spotkają to okazuje się, że im coś nie pasuje i tak kółko #!$%@? trwa
  • Odpowiedz