Wpis z mikrobloga

Cześć!

Zapraszam na #rozbiorka letniaków z niedawno zakończonych #perfumowemistrzostwa . Moja propozycja to dwa zapachy spod znaku DIOR czyli wielki wygrany Dior Homme Cologne i wielki przegrany - Dior Eau Sauvage Cologne, który znalazł się zaraz za podium.

Oba zapachy już zamówiłem, mam nadzieję, że przyjdą przed weekendem, wtedy udałoby się je rozlać przez weekend. Dodatkowo poniżej wrzucę też swój #stragan jakby ktoś chciał coś dobrać. Powyższe letniaki rozlewam od 10ml, szkło 2,5zł i wysyłka paczkomatem 13zł.

Dior Homme Cologne – do rozlania 100ml w cenie 2,50zł za mililitr tego subtelnego i uwodzicielskiego soku
Dior Eau Sauvage Cologne– do rozlania 80ml w cenie 1,85zł za mililitr tego klasyka

mem dla atencji przygotowany przez @TetraHydroCanabinol



#perfumy
Pobierz RobaxX - Cześć!

Zapraszam na #rozbiorka letniaków z niedawno zakończonych #perfumo...
źródło: comment_1623054081uxGRHm94R1HQldCegNIq7R.jpg
  • 15
@bemo: @loopie96: @rumcais: @nukeGandhi: @andrzejsgala: niestety już 3 zamówienia z Dior Eau Sauvage Cologne mam anulowane także nie uda się rozbiórka tego zapachu :(

Jest natomiast opcja rozebrania w tej samej cenie Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau Intense. Proszę o informację co i jak z waszym deklaracjami + ewentualnie czy jesteście chętni na tego Light Blue Intense.