Wpis z mikrobloga

Da się jakoś zmienić lub cofnąć efekt apoteozy? Grając Rzymem miałem przypisanego władcę pod Merkurego dla province investments. I w sumie nie wiem jak to zrobiłem, ale efekt zmienił się na 10% do niewolników i szczęścia.
Merkury dalej jest w panteonie, więc spróbowałem drugiego władcę podpiąć i efekt jest ten sam. Zamiast darmowego PI, jest 10% do niewolników - też fajne zwłaszcza to szczęście, no ale wolałem stary bonus.
#imperator #paradox
  • 87
@patykiem_pisane: Stara dobra Wiki wciąż najlepsza Gdy w państwie inna niż pierwotna kultura ma więcej populacji - apoteoza w tym wypadku ulega zmianie. Podbiłem przez imperial challenge Kartaginę, więc to pewnie była orzyczyna. Dziwne bo coś takiego brałem jak grałem Seleucia - i tego nie nialem - a zrobiłem to szybko, jeszcze za życia Seleukosa. No chyba że dotyczy to tylko niezintegrowanej kultury.
@patykiem_pisane: Ty masz problem z grą, więc jako twój ojciec chcę dla ciebie jak najlepiej. Chcę żebyś stał się prawdziwym mężczyzną, chcę być z ciebie dumny. Nie chcę aby twoja mama niepotrzebnie męczyła się przez 9 miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)