Wpis z mikrobloga

@HuierP10: taka ilość, ze na przestrzeni dwóch lat odkad do mnie dotarł ten fakt, widzę i ja i moi znajomi, że łysieje.
Pech jak cholera bo ani ojciec ani dziadkowie nie byli łysi... mam 26 lat.
  • Odpowiedz
@HuierP10: To zależy. Mogą lecieć klasycznie od zakoli a reszta pozostać nieruszona, mogą z całości po trochu (tzw diffused thinning), może lecieć sama czapka papieża. Ile ludzi tyle kombinacji.
  • Odpowiedz
@Warrior_97: Mi lecą pojedyncze z reguły długie i z każdego rejonu, nie zauważyłem nic pozatym oraz tym że zajebiście mi się przetłuszczają, a to wszystko zaczęło się po skończeniu kuracji izotekiem
  • Odpowiedz
@HuierP10: jezeli coraz mniej masz wlosow na gorze glowy to jest androgenowe na 99% , jezeli glownie tracisz wlosy na bokach kolo np uszu to juz nie jest schemat lysienia przy androgenowce tylko bardziej tarczyca itp
  • Odpowiedz
@koala667: Właściwie to niewiem gdzie trace, wypadają mi wszędzie, nie leci ich też aż tyle póki co ale i tak mnie niepokoi, a dermatolog mówi że "no tak już pan ma" xD
  • Odpowiedz
@HuierP10: bo bokach sa geste wiec tak sie tak latwo i szybko nie zobaczy ,ze wypadaja ;) Czlowiek podobno dopiero zdaje sobie sprawe ,ze lysieje jak straci doslownie 50% swoich wlosow na gorze glowy wiec jak widzisz ,ze duzo tego leci to bym radzil juz teraz dzialac lekami albo sie z tym pogodzic i przestac zamartwiac.
  • Odpowiedz
Wiec \,,geny lysienie'' u ciebe w rodzinie sa,pytanie czy na ciebie padlo ? Wiekszosc ludzi w wieku 50 lat u ciebie jakiego maja nerwooda ?
  • Odpowiedz
Ja na przykład jeszcze nie zacząłem brać. W środę urolog, zrobię badania na estrogeny prolaktyne itd i dopiero zaczne. Chcialbym je utrzymać chociaż z 20 lat, ale czy to realne...
  • Odpowiedz
@Razor1711: realne , wazne zeby zaczac od malej dawki fina jak 0,5mg i nie codziennie tylko 4 razy w tygodniu i potem zostaje obserwowanie organizmu. Jak przez pierwsze miesiace nie bedziesz mial utrudniajacych zycie ubokow jak niskie libido i z tym zwiazane pogorszenie nastroju to jest szansa na utrzymanie wlosow przez kolejne 15 lat. Ludzie w usa biora to od ponad 20 lat wiec musi to byc dla nich oplacalne
  • Odpowiedz
@koala667: Cholera wie, tak jak mówie poza dwoma wujkami każdy jest cool, natomiast dowiedziałem się że ojciec mojego ojca łysiał tak samo jak brat mojego ojca, ojciec natomiast pomimo 70 lat dalej ma zajebiste włosy i zarazem c-----ą linię ale akurat ta linia jest u nas rodzinna bo też taką mam od zawsze.
  • Odpowiedz