Wpis z mikrobloga

@ukryty_matematyk: wsparcie wolnego rynku czytaj żydowskiej supremacji w handlu, kapitalizmu niszczącego tradycyjne więzi nie jest niczym co należy popierać. Nie nie głosują z "rigczem" - duża część kucdefekacji popiera legalizacje ćpania, opierają się na paradygmatach liberalnych, plus jeden z ich liderów bosaczek jasno potępił separatyzm rasowy, korwin nie widzi w imigracji innych kultur nic złego (bo skoro przecież pracują to spoko xD), mogę tak wymieniać dalej ale mi się nie chcę,
  • Odpowiedz
@stale_prawo: przecież są wielokrotnie oskarżani o antysemityzm. Wolny rynek jest dobry bo jest przeciwieństwem komunizmu, w wolnym rynku możesz sobie działać jak chcesz i budować swój dobrobyt, wielu nacjonalistów do których zakładam że przynależysz zapomniało o prawdziwej wolności i tak jak śmieć Bosak chcą redystrybucji dóbr przez państwo, czyli stali się częścią czerwonej zarazy.
  • Odpowiedz
@ukryty_matematyk no tak bo przecież istnieje albo kapitalizm albo komunizm xD to dwie strony tego samego szekla ;) odpowiedzią jest korporacjonizm! I co z tego że mainstreamowe szczekaczki gdakaja że są "antysemitami" (Cokolwiek to znaczy, ja tam nie wiem nie używam języka wroga) Bosaka nazywali faszystą xD a piosenkę Toto Africa nazywają "rasistowską" (Cokolwiek to znaczy) nie warto śledzić tego teatrzyku dla gojów
  • Odpowiedz