Wpis z mikrobloga

Pisze na #aplikacjarandkowa z laską z #usa
Pisze, że jesy żołnierzem Marines. Przyjechała na miesiąc odwiedzić koleżankę do Warszawy.
Zastanawiam się czy to nie fejk. Jeszcze na nic mnie nie namawiała typu linki czy krypto ale tak dziwnie pisze.
Zapytałem czy zwiedzała już Warszawę a ona odpisuje: No I am new in Land of Poland.
Już pomijam to, że zaczęła mnie nazywać kochanie.
Fakt, wysyła mi zdjęcia ale nie mogę ich zweryfikować.
Co o tym myślicie?
#jezykangielski
  • 29
  • Odpowiedz
@GG99: Myślę, że powinieneś, uwaga, zapytać by rozwiać wątpliwości. Wiesz, może nawet nie wprost, ale w rozmowie, że w sumie fajnie się pisze i to ci się wydaje troszkę aż trochę podejrzane i czy może np. wrzucić jakieś konkretne zdjęcie i samemu wysłać. Możesz też całkowicie incognito zapytać co tam właśnie ogląda i sprawdzić wiadomości jak się wstydzisz (lol?) Możesz też nic nie robić i gdy napisze coś a propos twoich
  • Odpowiedz
@GG99 można jakoś normalnie - typu 'ostatnio gadałem z laską, która udawała kogoś innego, mam nadzieję że ty tak nie robisz, więc może wyślesz mi zdjęcie bla bla' Jak laska nie udaje to zrozumie, a jak będzie robić problem to będziesz wiedział na czym stoisz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@GG99 to też jest rozwiązanie, niemniej jednak zdjęcie weryfikujące byłoby szybsze, od spotkania można się długo migać, a powodów dla których nie można wysłać prostego zdjęcia w dobie smartfonów jest bardzo mało
  • Odpowiedz