Wpis z mikrobloga

Cześć, zastanawiam się nad wakacjami w Grecji i rozważam Zakyntos, Corfu bądź Rodos, głównie nastawienie na ładne plaże i zwiedzanie. Jakieś rekomendacje? Byłem już na Krecie i Santorini, więc szukam czegoś w podobnym klimacie.

#grecja #zakynthos #rodos
  • 15
  • Odpowiedz
@Islam: Wiesz w sumie to zależy czy będziesz miał samochód. Bo ja w sumie byłem w super hotelu, ale... no właśnie , mógłbym być też w jakieś wiosce bo to nie robiło mi różnicy ponieważ codziennie z dziewczyną jeździłem na inną plażę i bez różnicy by mi było gdzie bym nocował jak i tak cały dzień na jakieś plaży spędzałem.
Jak będziesz bez samochodu to będzie słabo jest i w sumie
  • Odpowiedz
@mmaaqq każda wyspa inna.

Zakynthos to Mekka Polaków - tam nawet przydrozni sprzedawcy miodu mówią po polsku. Poza tym to troszkę taka imprezownia. Jest super, trzeba przyznać, ale jak jesteś już po 30-stce to spodoba Ci się na jeden raz i starczy. Korfu jest świetne, piękne i w ogóle fajne. Byłem dwa razy i za każdym razem super.

Rodos moim zdaniem najlepsze latem. Mnóstwo pięknych plaż, jest wiatr i to pozwala plażować
  • Odpowiedz
@Janusz_Lubikwasa: Dzięki za szczegółową odpowiedź, chyba zrezygnuje w takim razie z Mekki ;) A jeśli chodzi o Korfu to którą część wyspy polecasz jako bazę, w jakim rejonie się zatrzymać? Czy to bez większego znaczenia?
  • Odpowiedz
  • 0
@Janusz_Lubikwasa Mirku zainspirowalem sie Twoim komentarzem i w poniedzialek lece na Rodos( ͡º ͜ʖ͡º)

Czy polecasz jakas wypozyczalnie aut? I jakies wycieczki fakultatywne?
Czy da rade samemu ogarnac taka wycieczke autem?Ktore miejsca najlepiej zobaczyc?
  • Odpowiedz