Wpis z mikrobloga

Przestańcie ludzie z tym wzrostem, on gówno daje......

Mam 185cm, nie łysieje, jestem szczupły, bez pryszczy i bez kartoflowatej mordy.
Dwa lata na tinderze i badoo zaowocowało umówieniem się z raptem dwiema laskami ktore mnie wystawiły, to wszystko co osiągnąłem na tych gówno apkach, pomimo czytania rad, poradników odnośnie zdjęć, opisów, prowadzenia rozmów oraz zdobywania właśnego doświadczenia.

Nie masz mordy chada - nie masz niczego. Tak działa internet

#tinder #badoo
  • 25
@otylygrubas: To pewnie masz szczęście mieszkać w jakieś dobrej miejscówce, albo nie umiesz obiektywnie ocenić swojej mordy, albo sam umawiasz się z grubymi typiarami 4/10 innego wyjaśnienia nie mam.

Matchy jak na lekarstwo, dziewczyny nie są chętne do rozmów, nie angażują się, a nawet jak się angażują i rozmowa się klei długi czas, to i tak na głupi spacer nie można typiary wyrwac....Nic się nie udało zyskać przez dwa lata taplania
@Jason_Stafford: czasy szkolne mnie nie obchodzą, bo to co innego.

albo z Gosią doradczynią kredytową jak hipotekę brałem ¯_(ツ)_/¯


@Jason_Stafford: No to musiałeś mieć po prostu szczęście....Typiara PRZYPADKIEM okazała się samotna i pozwoliła ze sobą kręcić. Nigdy nie słyszałem o takich sytuacjach.

Sytuacje w których ja byłem:
Typiara w autobusie. Nie było miejsca bo był przepełniony więc się dosiadłem do niej. Było parę okolicznych wymian zdań, więc wykorzystałem to i
@Pralko-suszarka: nie misisz mieć „mordy chada”, wystarczy być zadbanym gościem i mieć znośne zdjęcia, ale jak jesteś brzydki to odpuść sobie internet bo znajdziesz tylko depresje
Serio macie takie problemy na badoo/Tinder Ja mieszkam w rzeszowie teraz i srednio 2 dziewczyny na tydzien rucham wystarczy dobrze zagadac bo wiekszosc szuka tam sexu teraz nawet trojkat mi sie trafil
Po kilku latach na tinderze mam opinię, że liczy się gadka


@djbaobab: To ja powiem po swoim doświadczeniu, że gadka nie ma tam ŻADNEGO znaczenia. Na fake profilu chada obrabiam każdą laskę i każda chętna na spotkanie.
Na realnym koncie - nic. Zero zaangażowania, zero chęci na spotkanie itd. Charakter NIE MA NIC DO RZECZY.

Kiedyś gadałem ze swoimi ładnymi koleżankami i tylko jedna z pięciu, które tam siedziały powiedziała, że
@Pralko-suszarka: W drugą stronę działa to dokładnie tak samo bowiem każdy mężczyzna chciałby tylko tą najpiękniejszą. Przykro mi bardzo, na takich portalach nie może być inaczej. Kolejna sprawa, jak nie zapłacisz za konto Premium to nawet z mordą Chada niewiele tam zdziałasz skoro nie możesz do laluni która Ci się podoba napisać. Moim zdaniem to nie morda jest tam problemem tylko to że jest od groma ludzi w których wydaje się